Obserwuj w Google News

TVP startuje z nowym reality show. Bohaterkami zakonnice

2 min. czytania
30.08.2023 12:53
Zareaguj Reakcja

TVP po raz kolejny zaskakuje. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Telewizja Polska szykuje programy na temat życia księży i tego, co dzieje się w sanatoriach. Teraz będziemy mieć okazję, aby obejrzeć reality show o… zakonnicach.

TVP wyemituje reality show z zakonnicami
fot. zdjęcie ilustracyjne - Lidia Mukhamadeeva/REPORTER/East News

Już jesienią TVP zaprezentuje dwa nowe programy. We wrześniu do ramówki TVP3 trafi format „Na plebanii”. W każdym odcinku zapoznamy się z życiem toczącym się na plebanii oraz wokół niej. Kamery pokażą ujęcia z trzech różnych miejsc w Polsce. Drugą nowością będzie program „Sanatoria”, który ukaże się w TVP3 w listopadzie. W każdym odcinku zostanie pokazane codzienne życie w trzech różnych uzdrowiskach. Telewizja Polska ma też coś dla fanów zakonnic i Kościoła.

Zobacz także:  Holecka mówiła: „Chciałam mieć poważny zawód”. Skończyła w TVP

TVP startuje z reality show o zakonnicach

2 września na TVP2 zobaczymy jeszcze jeden nowy program: „Zrujnowani odbudowani”. Magazyn będzie traktował o mężczyznach po przejściach. Opowiedzą o nawróceniu i duchowej przemianie. Jednak to reality show z udziałem zakonnic wywołało największe poruszenie.

Reality show, w którym przedstawione zostanie życie zakonnic, nazwano „Welon, fura i brawura”. Pierwszy odcinek obejrzymy już 17 września w TVP1 o 11:30. W programie zobaczymy Teresę Pawlak, Annę Bałchan i Karinę Pawłowską – zakonnice słyną z charyzmy i różnych metod ewangelizacji.

Redakcja poleca

„Welon, fura i brawura” w TVP1

Siostry zakonne będą podróżować po Polsce i brać udział w imprezach religijnych takich jak np. „Przystanek Jezus” czy „Spotkanie na Lednicy”. Będą korzystać z różnych środków transportu – nawet z lawety, wozu strażackiego i dorożki. Nie będą same – zaplanowano udział ciekawych gości.

„W dotarciu na miejsce pomogą siostrom nieznajome osoby. Do swoich pojazdów zaproszą zakonnice m.in. strażak, przedsiębiorca, znana wokalistka, raper i radiowiec, i w trakcie jazdy podzielą się z nimi historiami z życia” - przekazała TVP w komunikacie.

Nie przegap
Te-gwiazdy-nie-wstydzą-się-Boga-Niektóre-nawet-zawdzięczają-mu-życie
21 Zobacz galerię
fot. JACEK KOZIOL/East News