Obserwuj w Google News

Tomasz Karolak opowiedział o problemach rodzinnych. Jego córka wylądowała w szpitalu

3 min. czytania
27.12.2022 14:08
Zareaguj Reakcja

Tomasz Karolak zdradził, że jakiś czas temu jego córka przechodziła bardzo trudny okres. W pewnym momencie musiała być hospitalizowana. Ostatecznie wszystko skończyło sie szczęśliwie, a Lena Karolak dziś niechętnie wraca wspomnieniami do tego etapu w jej życiu.

Tomasz Karolak z córką
fot. VIPHOTO/East News

Tomasz Karolak zwykle stara się chronić swoją prywatność i raczej niechętnie opowiada o kulisach swojego życia rodzinnego. Mimo to niedawno postanowił zrobić wyjątek i opowiedział o problemach swojej córki, Leny, która jest owocem związku Karolaka z Violą Kołakowską.

Tomasz Karolak opowiedział o problemach swojej córki

Nawet dekada spędzona w roli serialowej głowy rodziny nie była w stanie przygotować Tomasza Karolaka do prawdziwego ojcostwa. Życie nie jest przecież reżyserowane, nie ma scenariusza, aktorów, przerw ani prób. Jakiś czas temu aktor przekonał się o tym, że bycie tatą wymaga mnóstwa wysiłku.

Gwiazdor "rodzinki.pl" robi, co może, by wychować dzieci w taki sposób, by nie czuły się przez niego oceniane. Jednak nawet ta taktyka nie uchroniła go przed problemami. Przyznał, że Lena miała etap w swoim życiu, na którym poszukiwała siebie.

Poszła do tej szkoły wojskowej i odnalazła tam dyscyplinę, której w szkole artystycznej brakuje. Znalazła miłość i przestała być Leną, bo była przez jakiś czas Marcelem. Wcześniej zastanawiała się nad swoją tożsamością — przyznał w podcaście "WojewódzkiKędzierski" aktor (za: Pomponik.pl).

Redakcja poleca

Córka Tomasza Karolaka była hospitalizowana

Na tym sie jednak nie skończyło. Karolak zdradził, że jego córka do tego stopnia zainteresowała się światem japońskich komiksów, że zaczęła identyfikować się z ich bohaterami, a okres pandemii sprawił, że miała trudność z odróżnieniem świata rzeczywistego od fikcji. Niewiele brakowało, by doszło do prawdziwej tragedii.

 Lena była cosplayerką, na fali mangi i tego wszystkiego, gdzie nie ma bohaterów heteroseksualnych, a wszyscy są bardzo otwarci. W czasie pandemicznych nauk weszła w ten bardzo niebezpieczny świat. Te wyprawy Leny były bardzo trudne i raz nawet wylądowaliśmy w szpitalu, bo wzięli dwadzieścia sześć Apapów. To był krzyk: "Zauważcie mnie". Poszła po bandzie. Traumatyczna sytuacja. Dziecko leży w szpitalu, ty jesteś analogowy, nie znasz tego świata. A oni zaczęli żyć życiem bohaterów anime do tego stopnia, że łączyli się w pary jak bohaterowie anime. Teraz buntem młodych jest to, że córka mówi mi: "Ja nie jestem twoją córką, jestem twoim synem". Weź na to zareaguj — opowiadał (za: Pomponik.pl).

Na szczęście nic poważnego sie nie stało, a nastoletnia córka gwiazdora dziś nie chce nawet wracać myślami do tego mrocznego czasu.

Jak bardzo głęboko w tym wszystkim była moja córka, tak szybko z tego wyszła. Dziś nie chce tego nawet wspominać — powiedział cytowany przez Interię Karolak.

Pomoc w kryzysie psychicznym:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
  • ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
  • Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl/Swiatseriali.interia.pl