Obserwuj w Google News

"Rodzinka.pl": będzie kontynuacja serialu? Karolak komentuje

2 min. czytania
08.11.2022 12:19
Zareaguj Reakcja

Pierwszy odcinek "rodzinki.pl" został wyemitowany w 2011 roku, a ostatni - dziewięć lat później. Od tego czasu fani kultowego już serialu odczuwają pustkę wywołaną przez gwałtowne przerwanie produkcji. Ich odczucia najwyraźniej podzielają także aktorzy.

"Rodzinka.pl": będzie kontynuacja serialu? Karolak komentuje
fot. Maria Wytrykus/TVP/East News

W 2011 roku rodzina Boskich zawładnęła sercami widzów. Serial pokazujący perypetie Natalii ( Małgorzata Kożuchowska), Ludwika ( Tomasz Karolak) oraz ich rozbrykanych synów - Tomka ( Maciej Musiał), Kuby ( Adam Zdrójkowski) i Kacperka ( Mateusz Pawłowski) - przez dziewięć lat królował na antenie TVP. Po tym czasie został niespodziewanie przerwany, co spotkało się z niezadowoleniem fanów.

Nie tylko widzowie musieli poradzić sobie z poczuciem niedosytu. Osoby po drugiej stronie ekranu także z bólem serca pożegnały się z produkcją.

Redakcja poleca

"Rodzinka.pl" zostanie wskrzeszona? Tomasz Karolak zdradza tajemnicę zza kulis

W niedawnej rozmowie z "Plejadą" gwiazdor serialu, Tomasz Karolak, zdradził, że być może w przyszłości powstanie kontynuacja "rodzinki.pl". To będzie jednak wymagało pokonania przeszkody w postaci zastrzeżonej marki serialu.

- Nie sądzę, żeby pojawiła się "Rodzinka.pl", bo wydaje mi się, że to jest marka zastrzeżona, ale wiem, że są zakusy, żeby niezakończoną energię "Rodzinki", która została w sposób brutalny przerwana, ponieważ zdjęcia zostały zakończone w trakcie nagrywania sezonu, poza wszelką, moim zdaniem, przyzwoitością, związaną z produkowaniem dzieła, wskrzesić - zdradził.

- Jest taka intencja, żeby tę energię, którą cały czas ludzie oglądają i cały czas nas o to pytają, spożytkować może w formie innego contentu, ale w podobnym wyrazie - dodał.

Te słowa z pewnością rozpalą płomyk nadziei w sercach fanów serialu. Jednak muszą oni pamiętać, że na bardziej szczegółowe informacje odnośnie kontynuacji, o ile takowe się pojawią, przyjdzie im jeszcze poczekać.

Źródło: RadioZET.pl, Plejada.pl