Obserwuj w Google News

Syn Piotra Gąsowskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Jakub Gąsowski podjął decyzję

2 min. czytania
18.01.2023 11:22
Zareaguj Reakcja

Zwalniając Piotra Gąsowskiego "Twoja twarz brzmi znajomo" miała stracić nie tylko prowadzącego. Według medialnych doniesień z udziału w show zrezygnował także syn gwiazdora, Jakub Gąsowski. 

Jakub Gąsowski i Piotr Gąsowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

" Twoja twarz brzmi znajomo" to program, który szokuje jeszcze przed pojawieniem się nowych odcinków. Wszystko za sprawą rewolucji obsadowej, jaką przeszło popularne show. Z fotelami jurorów pożegnali się Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski, a Maciej Rock zastąpił w roli prowadzącego Piotra Gąsowskiego. Ostatnia z wymienionych zmian szczególnie nie spodobała się widzom, którzy uwielbiali charyzmatycznego "Gąsa". Jak poinformował portal Pudelek, w "Twoja twarz brzmi znajomo" miał pojawić się także Jakub Gąsowki, który zrezygnował z udziału w ostatniej chwili. Czy w ten sposób zareagował na zwolnienie sławnego taty?

Jakub Gąsowski odmówił udziału w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Pudelek, powołując się na osobę związaną z produkcją "TTBZ", zdradził, że jednym z uczestników najnowszej edycji miał być syn Piotra Gąsowskiego, Jakub Gąsowski. Aktor miał być o krok od podpisania angażu.

- Jakuba od występu w nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dzieliło właściwie podpisanie, wynegocjowanej wcześniej, umowy. Gąsowski junior w ostatniej chwili zrezygnował, zasłaniając się innymi zobowiązaniami. Rzeczywiście, program taki jak "TTBZ" wymaga dużych nakładów pracy i dostępności czasowej, ale wcześniej zdawało się to Kubie zupełnie nie przeszkadzać - czytamy. 

Czy znany między innymi z "Belfra" aktor w ostatniej chwili zmienił zdanie ze względu na to, jak potraktowano jego ojca?

Redakcja poleca

Jakub Gąsowski nie wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo" z powodu ojca?

Zdaniem informatora Pudelka Jakub prawdopodobnie odmówił uczestnictwa w "Twoja twarz brzmi znajomo" ze względu na zwolnienie jego taty.

- Dopiero gdy okazało się, że z programem pożegnał się jego ojciec, współprowadzący show od początku, 27-latek zaczął mieć wątpliwości. Piotr zawsze wspierał artystyczne zapędy syna i z dumą chwalił się jego sukcesami. Być może więc Kuba uznał, że teraz to on uniesie się honorem, podobnie jak wcześniej jego ojciec i w ten sposób wyrazi swoją solidarność - czytamy.

Zdaniem osoby związanej z produkcją honorowa decyzja może nie wyjść Gąsowskiemu juniorowi na dobre.

- To niewątpliwie piękny gest, ale nie wiem, czy okaże się słusznym krokiem w karierze młodego aktora, bo udział we flagowym show Polsatu mógłby zagwarantować mu nie tylko wielką popularność, ale i nowe oferty pracy - podsumował rozmówca portalu.