Obserwuj w Google News

Paweł Domagała nowym jurorem w "Twoja twarz brzmi znajomo". Zastąpił Katarzynę Skrzynecką

2 min. czytania
16.01.2023 21:53
Zareaguj Reakcja

Paweł Domagała został nowym jurorem 18. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie. Aktor obejmie miejsce po Katarzynie Skrzyneckiej i będzie oceniał uczestników razem z Małgorzatą Walewską i Robertem Janowskim.

Paweł Domagała
fot. VIPHOTO/East News

"Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie przechodzi wielkie zmiany po objęciu rządów przez Edwarda Miszczaka. Z miejscem w jury pożegnali się Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski. Po rezygnacji Piotra Gąsowskiego nowym współprowadzącym TTBZ został Maciej Rock i to on będzie towarzyszył Maciejowi Dowborowi, który utrzymał posadę w formacie. Obecnie trwa kompletowanie nowego składu jury 18. edycji "Twoja twarzy brzmi znajomo" oraz uczestników show. 

Redakcja poleca

Paweł Domagała nowym jurorem w "Twoja twarz brzmi znajomo" 

To już pewne: Paweł Domagała zasiądzie w jury 18. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" - potwierdził portal Wirtualnemedia.pl. Aktor pojawił się na spotkaniu uczestników z producentami programu.

Paweł Domagała to aktor i piosenkarz znany m.in. z filmów "Planeta Singli", "Wkręceni" i "Gotowi na wszystko. Exterminator" oraz seriali "O mnie się nie martw", "Druga szansa" czy "Żmijowisko". Nagrał cztery albumy, z których pochodzą takie hity jak "Weź, nie pytaj", "Wracaj" czy "Po co ten krzyk". Domagała jest zięciem aktora Andrzeja Grabowskiego

Kto w jury "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Paweł Domagała zasiądzie w jury "Twoja twarz brzmi znajomo" razem ze śpiewaczką operową Małgorzatą Walewską i byłym prowadzącym "Jaka to melodia?"  Robertem Janowskim. Według nowych zasad w nadchodzącej edycji ma być trzech jurorów, którzy będą oceniali zarówno występy gwiazd, jak i uczestników "z ulicy" wyłonionych w castingu. Wśród celebrytów biorących udział wymienia się m.in. Krzysztofa Ibisza, Natalię Janoszek i piosenkarkę Darię.