Obserwuj w Google News

„TTBZ 18”. Oto pełna lista uczestników programu. Są zaskoczenia

2 min. czytania
17.01.2023 09:08
Zareaguj Reakcja

Znamy pełną listę uczestników show „Twoja twarz brzmi znajomo 18”. Super Express opublikował zdjęcia z tajnego spotkania gwiazd programu. Kogo zobaczymy na antenie Polsatu?

ttbz-18-pełna-lista-uczestników
fot. Artur Zawadzki/East News, Wojciech Olszanka/East News

Po transferze Edwarda Miszczaka z TVN do Polsatu w programie „ Twoja twarz brzmi znajomo” zaszło naprawdę wiele zmian. Z fotelami jurorów pożegnali się Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski. Show nie poprowadzi też już Piotr Gąsowski. Panel jurorski zostanie zredukowany do trzech gwiazdorskich ekspertów, a obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego pojawi się Paweł Domagała. Tym samym plotki o zatrudnieniu Michała Szpaka czy Ralpha Kamińskiego okazały się mieć niewiele wspólnego z prawdą. Z kolei Macieja Dowbora na scenie wspierać będzie powracający do telewizji Maciej Rock. Choć ustalenie ekipy „TTBZ” wzbudzało wiele emocji, jeszcze większym zaskoczeniem będą z pewnością uczestnicy nadchodzącej 18. edycji muzycznego programu. Kogo zobaczymy na antenie Polsatu?

Redakcja poleca

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Pełna lista gwiazd 18. sezonu programu Polsatu

Pierwszą uczestniczką formatu, o której mówiło się w mediach, była Natalia Janoszek. Później wyszło na jaw, że do obsady dołączy także Krzysztof Ibisz oraz Daria Marx Marcinkowska. Mimo że Polsat nie ogłosił jeszcze oficjalnie, kto znajdzie się w ekipie 18. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”, Super Express opublikował zdjęcia z tajnego spotkania gwiazd programu. Kto pojawił się na imprezie?

Oprócz wspomnianych już wcześniej prowadzących i jurorów na spotkaniu obecny był także Edward Miszczak. Na fotografiach dostrzec można też kolejnych potencjalnych uczestników programu. Są to między innymi tiktoker Oskar Cyms i aktor Piotr Stramowski, o rozstaniu z którym na kanapach „ Dzień Dobry TVN” niedawno opowiadała Katarzyna Warnke.

Zobacz także: Katarzyna Warnke komentuje rozstanie z Piotrem Stramowskim w zaskakujących słowach

W show prawdopodobnie wystąpią także aktorki Kasia Kołeczek i Julia Kamińska. Wcielająca się w rolę „ BrzydUli” gwiazda długo była związana ze stacją TVN i zasiadała w jury innego muzycznego programu. Wydaje się więc, że „ Mask Singer” nie powróci szybko na ekrany, a Edward Miszczak rozpoczął już proces przejmowania gwiazd TVN, w którym do niedawna pełnił funkcję dyrektora programowego.

Czekacie na nadchodzącą edycję „Twoja twarz brzmi znajomo”? Myślicie, że gwiazdy 18. sezonu programu przyciągną widzów przed telewizory?