Obserwuj w Google News

Sylwia Przybysz urodziła. Jan Dąbrowski pokazał zdjęcie trzeciego dziecka [FOTO]

2 min. czytania
30.05.2023 10:14
Zareaguj Reakcja

Sylwia Przybysz urodziła, radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał Jan Przybysz. To już trzecie dziecko popularnego małżeństwa influencerów. Szczęśliwy tata opublikował wzruszające zdjęcie z pociechą.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER EAST NEWS

Sylwia Przybysz i Jan Dąborwski tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego internetu. Piosenkarka i youtuber pobrali się w 2022 roku, przed ślubem powitali na świecie dwie córeczki: urodzoną w 2020 Polę i o rok starszą Nelę. Sylwia po raz kolejny zaszła w ciążę, a małżonkowie poinformowali, że na świat przyjdzie trzecia dziewczynka.

- Stwierdziliśmy, że musimy się z wami podzielić naszym szczęściem! Czekamy na trzecią księżniczkę. To był piękny dzień ! W najbliższym czasie będziemy dzielić się z wami filmami i zdjęciami z tego pięknego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim za obecność. Wpadajcie również na Instastories, gdzie postaram się zrelacjonować nasze przepiękne Baby Shower - pisała Przybysz na swoim profilu na Instagramie.

Okazuje się, że trzecia pociecha już się urodziła. Szczęśliwy Jan przekazał fanom radosną nowinę i pokazał zdjęcie córeczki.

Sylwia Przybysz urodziła. Jan Dąbrowski pokazał zdjęcie trzeciej córki

Na profilu Jana Dąbrowskiego na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać trzecią córkę youtubera i Sylwii Przybysz.

- Witaj na świecie kruszynko. To przepiękne uczucie móc cię fizycznie uściskać. Przez ostatnie 9 miesięcy rozmawialiśmy ze sobą przez mamusię, podziwiałem jak na mój nietuzinkowy wokal, reagowałaś ruchami w mamy brzuszku. Dzisiaj wzruszam się, gdy łagodniejesz i zasypiasz, gdy do ciebie mówię - pisał szczęśliwy.

Jan podziękował także ukochanej, która w trakcie ciąży borykała się z problemami psychicznymi.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Redakcja poleca

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz trzeci zostali rodzicami

Jan Dąbrowski jest dumny z żony, która urodziła trzy jego córki.

- Masz najdzielniejszą i najbardziej kochaną mamę na świecie. Sylwia, jestem z ciebie niesamowicie dumny. To, ile siły ma w sobie Sysia, jest nie do opisania - czytamy.

Przypomnijmy, że w rozmowie z Wersow Przybysz przyznała, że ciężko znosiła trzecią ciążę i bardzo martwiła się o dziecko.

- Większość chorób w ciąży jest niebezpieczna dla matki i dziecka, i jak zdajesz sobie z tego sprawę, że na coś zachorowałaś... (...) Popadłam w ciężki stan, bo nie wiesz, czy wszystko będzie ok (...) Muszę i tak iść do psychologa, mimo że wyszłam z tego, kiedy dowiedziałam się, że z dzieckiem jest wszystko ok - opowiadała.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy.