Obserwuj w Google News

Sylwia Przybysz pokazała pierwsze zdjęcie trzeciej córki. "Witaj świecie" [FOTO]

2 min. czytania
31.05.2023 12:08

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz trzeci zostali rodzicami, na świat przyszła kolejna córka. Influencerka opublikowała w sieci urocze zdjęcie nowo narodzonej pociechy, które roztopiło serca internautów. 

Sylwia Przybysz
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER EAST NEWS

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to jedno z najpopularniejszych małżeństw polskiego show-biznesu. Piosenkarka i influencerka wyszła za mąż za popularnego youtubera w 2022 roku, przed ślubem zakochani powitali na świecie dwie córeczki. Wczoraj, 30 maja, szczęśliwy Jan poinformował o narodzinach kolejnej dziewczynki i podziękował dzielnej żonie.

- Witaj na świecie kruszynko. To przepiękne uczucie móc cię fizycznie uściskać (...) Masz najdzielniejszą i najbardziej kochaną mamę na świecie. Sylwia, jestem z ciebie niesamowicie dumny. To, ile siły ma w sobie Sysia, jest nie do opisania - pisał dumny na Instagramie pod zdjęciem, na którym trzyma pociechę.

Teraz zdjęciem najmłodszej córeczki podzieliła się z fanami także szczęśliwa mama.

Redakcja poleca

Sylwia Przybysz po raz trzeci została mamą. Pokazała urocze zdjęcie córeczki

Na profilu Sylwii Przybysz na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie opublikowane po porodzie. Możemy na nim oglądać główkę nowo narodzonej córeczki piosenkarki i Jana Dąbrowskiego.

- Witaj świecie - napisała dumna mama.

Urocza fotografia roztopiła serca fanów i przyjaciół Sylwii, którzy zasypali ją gratulacjami. Nie zabrakło ciepłych słów od gwiazd krajowego show-biznesu.

- Cud. Gratulacje kochani - napisała Lil Masti.

- W końcu z nami! - cieszyła się znana z "Top Mode" Żaklina Ta Dinh.

- Gratulacje - napisała  Wersow.

My oczywiście przyłączamy się do gratulacji.

Sylwia Przybysz urodziła. Jan Dąbrowski po raz trzeci został ojcem

Sylwia Przybysz zyskała rozpoznawalność dzięki coverom popularnych przebojów, które publikowała w serwisie YouTube. W 2015 roku została laureatką konkursu Young Stars organizowanego przez serwis. Rok wcześniej podpisała kontrakt i wydała debiutancki album "Plan", na którym gościnnie wystąpili DJ Remo, Verba i Mezo.

Jan Dąbrowski podbił YouTube dzięki filmom, w których gra w popularne gry komputerowe. Jest założycielem marki odzieżowej, napisał książkę, gościnnie śpiewał w między innymi w utworze grupy Verba. Współprowadził dwie edycje programu "The Voice Kids".

Pierwsza córka Sylwii i Jana przyszła na świat w 2020 roku, druga rok później. Teraz internetowe gwiazdy mogą cieszyć się z narodzin trzeciej pociechy.