Obserwuj w Google News

Sylwia Bomba padła ofiarą oszustów. Ostrzega Polaków. "To kłamstwo!" [FOTO]

2 min. czytania
22.02.2023 13:42
Zareaguj Reakcja

Sylwia Bomba znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" padła ofiarą oszustwa. Celebrytka za pośrednictwem mediów społecznościowych ostrzegła fanów przed tajemniczym środkiem, który rzekomo polecała. 

Sylwia Bomba
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Sylwia Bomba, podobnie jak Dagmara Kaźmierska, zawdzięcza ogólnopolską popularność udziałowi w telewizyjnym show TTV. Angaż do " Gogglebox. Przed telewizorem" okazał się dla niej trampoliną do kariery. Mogliśmy oglądać ją w "Tańcu z gwiazdami", a obecnie fani obserwują jej życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niestety, gwiazdy show-biznesu wielokrotnie padały ofiarą oszustów wykorzystujących ich wizerunek. Bomba nie jest wyjątkiem, za pośrednictwem Instagrama ostrzegła swoich fanów przed reklamą "cudownego" preparatu.

Sylwia Bomba reklamuje środek na odchudzanie? Gwiazda "Gogglebox" ofiarą oszustów

W jednej z instagramowych relacji Sylwia Bomba udostępniła reklamę ze swoim udziałem. 36-latka w internecie miała polecać cudowny środek wspomagający odchudzanie, dzięki któremu w zaledwie 14 dni zrzuciła 17 kilogramów.

- Czy ważysz więcej niż 57 kilogramów? Koniecznie przeczytaj - cytuje rzekome słowa Sylwii autor reklamy.

O tym, że "cudowne" środki budzą niemałe podejrzenia, wie niemal każdy. Jednak w tym wypadku doszło do oszustwa, Bomba poinformowała bowiem, że nigdy nie udostępniła swojego wizerunku w celu promowania produktu. Celebrytka padła więc ofiarą oszustów, a wraz z nią wielu jej fanów.

- To jest kłamstwo! Oszustwo! Ktoś bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek - napisała ostro w komentarzu do zdjęcia.

Fani 36-latki nie mają wątpliwości, że na podobne oszustwa należy reagować szybko i stanowczo.

- Jak takim firmom nie wstyd. Biorą zdjęcie kogoś znanego i naciągają na pieniądze. Dobrze, że dajesz znać, że nie maczałaś w tym palców (...) Dobrze, że reagujesz na wykorzystywanie wizerunku. Mam nadzieję, że firma poniesie konsekwencje - czytamy w komentarzach. 

Redakcja poleca

Sylwia Bomba ofiarą oszustwa. Wykorzystano wizerunek kolejnej polskiej gwiazdy

Niestety, coraz więcej polskich gwiazd informuje, że ich wizerunek jest wykorzystywany bezprawnie. "Cudowny preparat odchudzający" bez swojej wiedzy reklamowały już w sieci Doda i Maryla Rodowicz, Majka Jeżowska została twarzą jednego ze sklepów zoologicznych, o czym dowiedziała się z sieci.

- Uwaga! Nigdy nie wierzcie w tego typu bzdurne artykuły! To wstrętne oszustwo! Wiem, że nie jestem pierwsza, którą to dotyka i wysługując się moją osobą, jak i tutaj Kuby Wojewódzkiego oraz portalem Interia biznes, próbują was oszukać! Bądźcie ostrożni w internecie. Jest trudność z weryfikacją oszustów, więc zapewne tego typu artykuły będą wciąż preparowane - pisała w sieci Barbara Kurdej-Szatan po tym, jak jej wizerunek wykorzystano do promocji piramidy finansowej.

Post Sylwii Bomby
fot. screen: Instagram @sylwiabomba