Obserwuj w Google News

Sylwia Bomba bierze ślub? Pokazała pierścionek zaręczynowy. "Mówię tak"

2 min. czytania
17.02.2023 17:46
Zareaguj Reakcja

Sylwia Bomba po raz kolejny jest zakochana i planuje niespodziewany ślub? Znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" celebrytka pokazała zdjęcie pierścionka zaręczynowego i zapowiedziała, że "mówi tak". 

Sylwia Bomba
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Sylwia Bomba to jedna z polskich celebrytek, która popularność zawdzięcza udziałowi w telewizyjnym show. W przypadku 36-latki jest to hit TTV " Gogglebox. Przed telewizorem". Jej pozycję w show-biznesie ugruntował udział w "Tańcu z gwiazdami", obecnie Sylwia bryluje w mediach społecznościowych, chwaląc się swoim życiem i pokazując efekty sesji zdjęciowych. Niestety, Bomba nie ma szczęścia w życiu uczuciowym. W 2022 roku Sylwia pożegnała Jacka Ochmana, byłego partnera i ojca córki Antosi, niedawno poinformowała o rozstaniu z kolejnym partnerem. Tym większym zaskoczeniem dla jej wielbicieli było zdjęcie, na którym prezentuje bardzo drogi zaręczynowy pierścionek.

Sylwia Bomba pokazała pierścionek zaręczynowy. Gwiazda "Gogglebox" bierze ślub?

Na Instastory Sylwii Bomby pojawiły się zdjęcia, na których możemy podziwiać dłoń celebrytki ozdobioną pierścionkiem zaręczynowym. Pierścionkiem wyjątkowo kosztownym, ma być bowiem wart tyle, co mieszkanie.

- Zobaczcie, mam właśnie na palcu mieszkanie w Warszawie (…) Cztery karaty! Ja od razu mówię tak, bierz mnie - poinformowała.

Wszyscy fani Sylwii, którzy liczyli, że jej serce znowu jest zajęte i niedługo stanie na ślubnym kobiercu, będą jednak zawiedzeni. Bomba zaprezentowała jedynie luksusowy wyrób swojej przyjaciółki.

- Z Zuzą znamy się od 10 lat! Myślę, że mogę za nią wyjść - zażartowała w jednej z relacji.

Redakcja poleca

Sylwia Bomba znowu jest singielką. Celebrytka pożegnała ojca swojej córeczki

Sylwia Bomba pod koniec 2022 roku poinformowała, że rozstała się z partnerem, który miał "wlewać spokój w jej serce". Kilka miesięcy wcześniej celebrytka pożegnała Jacka Ochmana. Były partner 36-latki i ojciec jej córeczki został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu.

- Jego mama bardzo mocno mnie przytuliła i powiedziała: „Wychowaj sobie Antosię w szczęściu, tylko odblokuj mnie na Instagramie, żebym mogła ją oglądać, bo wiem, że ona jest super. Sylwia, zrobiłaś to, co mogłaś”. Jego syn też mnie przytulił. Mamy dobrą relację, a w mediach napisano, że nie przywitałam się z rodziną, takie rzeczy budzą moją niezgodę - mówiła w rozmowie z Wirtualną Polską.

Miejmy nadzieję, że Sylwia niedługo założy na palec pierścionek, który otrzyma od wymarzonego partnera.

Post Sylwii Bomby
fot. screen: Instagram @sylwiabomba