Obserwuj w Google News

Sylwia Bomba atakuję Natalię Janoszek? Skomentowała aferę. "Natalia za to przeprosi"

2 min. czytania
03.07.2023 17:55
Zareaguj Reakcja

Sylwia Bomba odniosła się do afery z udziałem Natalii Janoszek i Krzysztofa Stanowskiego. Co ciekawe, celebrytka nie do końca broniła koleżanki z show-biznesu. Jak skomentowała kontrowersyjną sytuację?

Sylwia Bomba oskarża Natalię Janoszek?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS / VIPHOTO/East News

Natalia Janoszek zdobyła ogromną popularność jako gwiazda Bollywood, indyjskiego przemysłu filmowego. Możliwe jednak, że gwiazda "Tańca z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo" sfingowała swoją zagraniczną karierę, o czym informował Krzysztof Stanowski. Afera z udziałem celebrytki i dziennikarza wywołała ogromne emocje, a sprawę komentują inne gwiazdy krajowego show-biznesu. Głos w sprawie zabrała między innymi znana z " Gogglebox. Przed telewizorem" Sylwia Bomba. Czy wzięła koleżankę z branży w obronę?

Sylwia Bomba o aferze z udziałem Natalii Janoszek. Wzięła stronę aktorki?

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Sylwia Bomba odniosła się do afery z udziałem Natalii Janoszek i Krzysztofa Stanowskiego. Zdaniem celebrytki oskarżenia mogą bardzo szybko zburzyć nawet długo budowaną karierę.

- To jest taki bardzo przykry przykład, jak łatwo można komuś zburzyć karierę. Sama jestem ciekawa, ile procent w tym wszystkim jest prawdy, a ile kłamstwa, a ile z drugiej strony jest prowokacji (...) Tak naprawdę wystarczyło zakpić, zrobić żart i na ten moment cała kariera, całe życie Natalii jest pod znakiem zapytania. Łatwo jest kogoś oskarżyć i obrzucić błotem - stwierdziła.

Co ciekawe, Sylwia bierze pod uwagę, że Natalia kłamała na temat swojej kariery w Bollywood.

Redakcja poleca

Sylwia Bomba o karierze Natalii Janoszek. Gwiazda "Gogglebox" zarzuca aktorce kłamstwo?

Sylwia Bomba bierze pod uwagę, że zagraniczna kariera Natalii Janoszek może być zmyślona. Gwiazda "Gogglebox" liczy, że jeśli aktorka skłamała, będzie umiała przyznać się do oszustwa.

- Ja się cieszę, że Natalia poszła z tą sprawą do sądu i mam nadzieję, że jeżeli rzeczywiście Natalia zbudowała swoją karierę na nieprawdzie, to będzie to udowodnione i Natalia za to przeprosi. A jeżeli ktoś ją obraził? Żeby było jasne, nie trzymam żadnej ze stron. Chciałabym się dowiedzieć, jak wygląda prawda - poinformowała.

Jak widać, Sylwia nie podchodzi do sprawy jednostronnie.