Obserwuj w Google News

„Śpiewająca syrena“ DARIA pokazała zdjęcie zza kulis nowych odcinków „Twoja twarz brzmi znajomo“

2 min. czytania
13.02.2023 20:58
Zareaguj Reakcja

DARIA pokazuje backstage programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wiemy, jak piosenkarka przygotowuje się do nowych odcinków popularnego talent show.

„Śpiewająca syrena“ DARIA pokazała zdjęcie zza kulis nowych odcinków „Twoja twarz brzmi znajomo“
fot. VIPHOTO/East News

Twoja twarz brzmi znajomo“: nowy sezon zbliża się wielkimi krokami. Fani popularnego programu Polsatu nie mogą doczekać się nowych odcinków. To właśnie dla nich jedna z nowych uczestniczek show – piosenkarka DARIA wrzuciła na swojego konto na Instagramie nowe zdjęcie z przygotowań do programu.

Redakcja poleca

DARIA uchyla rąbka tajemnicy

Znana i lubiana piosenkarka, która w swoim bio sama określa się jako "Śpiewająca Syrena", wrzuciła na swoje konto na Instagamie – obserwowane przez 23,3 tysiące fanów @itsdariamarx – zdjęcie z warszawskiej East Side Dance Academy, gdzie wedle własnych słów „przygotowuje się do walki” w proramie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Artystka zamieściła trzy podobne zdjęcia sprzed ściany z trofeami, znajdującymi się w studiu tańca w poniedziałek 13 lutego wczesnym popołudniem. Wpis szybko zyskał przychylność fanów programu Polsatu oraz samej artystki. W przeciągu pierwszych kilku godzin wpis zebrał 753 „lajki” oraz 30 komentarzy.

Fani są zachwyceni nowymi fotografiami dziewczyny i szczerze kibicują jej w nowej edycji ulubionego show.

„Twoja twarz brzmi znajomo” – z kim konkuruje DARIA? 

Jakiś czas temu poznaliśmy już wszystkich uczestników nowej edycji popularnego muzycznego show Polsatu. Wiemy stąd, że konkurentami Darii do roli najlepszego wykonawcy są m.in. Julia Kamińska, Krzysztof Ibisz, Kasia Kołeczek, Natalia Janoeszek czy Oskar Cyms.

Redakcja poleca

„Twoja twarz brzmi znajomo” – kiedy emisja nowych odcinków?

Nowy sezon ppopularnego programu wystartuje już w piątek 3 marca. Nowe odcinki emitowane będą co tydzień na antenie stacji Polsat o godzinie 20.00.

Czytaj także:  "Titanic": miała 87 lat, gdy zagrała starszą Rose. W młodości była przepiękna

RadioZET.pl/Polsat.pl/Instagram

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl