Obserwuj w Google News

Maciej Rock gorzko podsumował Dowbora. „Na pewno będzie starał się mnie przysłonić”

2 min. czytania
02.02.2023 16:25
Zareaguj Reakcja

Maciej Rock został wybrany na nowego prowadzącego program Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zajmie miejsce po Piotrze Gąsowskim, który po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej zdecydował się zakończyć współpracę z formatem. Co Maciej Rock sądzi o Macieju Dowborze? Chyba nie stworzą zażyłej relacji.

Maciej Rock Maciej Dowbor
fot. TRICOLORS/East News

Maciej Rock już miał przyjemność współpracować z Polsatem przy takich programach jak np. „Must Be The Music. Tylko muzyka” i koncertach przy okazji festiwali w Sopocie. Długa przerwa bez świateł kamer sprawiła, że Maciej Rock zatęsknił za telewizją. Kiedy tylko otrzymał propozycję pracy w  „Twoja twarz brzmi znajomo”, poszedł na spotkanie i potem poszło już z górki. Stworzy duet z Maciejem Dowborem. Czy się dogadają?

Zobacz także:  Krzysztof Ibisz kolejną gwiazdą „Twoja twarz brzmi znajomo”. Czy to będzie najlepsza edycja show?

Maciej Rock skrytykował Macieja Dowbora. Nie będą kumplami

- Był taki specjalny odcinek „Tańca z gwiazdami”. Wszedłem na ten plan i było tam tak miło i sympatycznie, że pomyślałem... kurde, chyba mi tego brakuje. Nie miałem zbyt dużego kontaktu z telewizją przez ostatnie lata. No i rzeczywiście brakowało mi, ale szybko poszło. Tak szybko, że aż jestem zaskoczony – opowiadał Maciej Rock w rozmowie z „Pomponikiem”.

Piotr Gąsowski od pierwszej edycji prowadził „Twoja twarz brzmi znajomo” wraz z Maciejem Dowborem. Przez 17 sezonów doskonale się dogadywali, śmieszkowali i widać było wzajemny „vibe”. A jak będzie wyglądała współpraca Macieja Rocka z Maciejem Dowborem? Chociaż się znają, to może dojść do spięć.

- To jest chłodna relacja, szorstka, męska... nie wiem, czy przyjaźń, raczej znajomość. Można tak powiedzieć. Nie jest to łatwa relacja, bo wiadomo, Maciek jest rywalizujący, na pewno będzie starał się mnie przysłonić, odebrać mi tekst i umniejszyć moją rolę, ale postaram się nie dać – obiecywał „Pomponikowi” Maciej Rock.

Redakcja poleca

Nowy prowadzący „Twoja twarz brzmi znajomo” zapowiada, że nie chce być kopią Piotra Gąsowskiego i udawać go na siłę. Dziennikarz przy okazji pozdrowił byłego towarzysza Macieja Dowbora.

- Uwielbiam Piotrka Gąsowskiego i sposób, w jaki Piotrek prowadzi programy. Oczywiście nie jest to mój sposób prowadzenia programów, więc zapewne będę zupełnie inny. Nie mam też zamiaru wchodzić w buty Piotrka, którego zresztą serdecznie pozdrawiam – powiedział Maciej Rock.

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS