Obserwuj w Google News

Krzysztof Ibisz kolejną gwiazdą „Twoja twarz brzmi znajomo”. Czy to będzie najlepsza edycja show?

2 min. czytania
30.01.2023 20:53
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Ibisz dołączył do zespołu nowego sezonu popularnego show Polsatu „Twoja Twarz brzmi znajomo”. Wiemy z kim będzie rywalizować.

Krzysztof Ibisz kolejną gwiazdą „Twoja twarz brzmi znajomo”. Czy to będzie najlepsza edycja show?
fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz wcieli się w Michaela Jacksona, Cher i Krzysztofa Krawczyka w nowym sezonie „Twoja twarz brzmi znajomo”. To nasze przewidywania po dzisiejszym ogłoszeniu kolejnej gwiazdy nowej edycji głośnego i ostatnio kontrowersyjnego show. Krzysztof Ibisz dołączył właśnie do teamu: Julia Kamińska, Oskar Cyms, Katarzyna Kołeczek oraz Piotr Stramowski w nowym sezonie popularnego programu rozrywkowego.

Redakcja poleca

Krzysztof Ibisz w „Twoja twarz brzmi znajomo” – co napisano o nim w oficjalnym opisie Polsatu? 

Krzysztof Ibisz to dziennikarz i prezenter telewizyjny, a sporadycznie także aktor – wiedzieliście/pamiętaliście, że gwiazdor Polsatu wystąpił kiedyś w serialu „Świat według Kiepskich”?

social

Sprawdziliśmy, czego możemy dowiedzieć się z jego krótkiego „bio” na stronie programu „Twoja Twarz brzmi znajomo”.

Krzysztof Ibisz: „Tego Pana nie trzeba przedstawiać”

Od kilku dni instagramowy profil @twojatwarzbrzmiznajomo, który obserwowany jest przez 83,5 tysiąca fanów, dzieli się zdjęciami kolejnych uczestników nowej edycji programu. W ostatnich dniach zaserwowano nam krótkie sylwetki aktorów i aktorek: Piotra Stramowskiego, Julii Kamińskiej, Katarzyny Kołeczek oraz piosenkarza i muzyka Oskara Cymsa. Przyszedł czas na najnowszy „nabytek” programu. Co oficjalne konto Polsatu napisało o Krzysztofie Ibiszu?

Jak się okazuje – niewiele.

– Tego Pana chyba nie musimy Wam przedstawiać. Jest świetnym prezenterem, ale jak poradzi sobie na naszej scenie? Przed Wami najmłodszy uczestnik wszystkich edycji #TwojaTwarzBrzmiZnajmo – napisano w lakonicznym poście, przyozbobionym podobizną Ibisza.

social

 

Social media menagerowie profilu programu chyba zdają więc sobie sprawę, że Krzysztof Ibisz to osoba, której reputacja kroczy kilka kroków przed nim, a więc nie potrzeba go zbytnio „hype’ować” nowej publiczności. Już sam zbitek tych liter w nagłówki informacji prasowej jest bowiem w stanie zelektryzować publikę i rozgrzać fanów do czerwoności. Dopiero za jakiś czas dowiemy się, w jakich stylizacjach wystąpi „najmłodszy uczestnik programu”. To żartobliwie określenie zastosowane przez „social media ninja” Polsat, nawiązuje do faktu z internetowych memów, że Krzysztof Ibisz się zwyczajnie nie starzeje.

Krzysztof Ibisz jest wampirem 

Taki jest zbiorowy consensus polskich internautów. Tym samym niestarzejący się Krzysztof Ibisz dołącza do takich artystów jak Nicolas Cage, Keanu Reeves czy Paul Rudd, najlepiej znany z roli w produkcjac Marvela jako Ant-Man, których internet okrzyknął niestarzejącymi się wampirami. Doborowe towarzystwo, nieprwadaż?

„Twoja twarz brzmi znajomo” – kiedy emisja nowych odcinków?

Dokładny termin emisji nowych odcinków programu nie jest jeszcze znany. Z oficjalnych źródeł Polsatu można dowiedzieć się, że premiera nastąpi „wiosną” tego roku. Gdy tylko poznamy dokładne szczegóły, na pewno się nimi podzielimy.

Czytaj także:  Marcelina Zawadzka niczym motyl świętuje swoje 34. urodziny. Jest moc!

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali