Obserwuj w Google News

Krzysztof Ibisz i Piotr Stramowski za kulisami nowego sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo"

2 min. czytania
07.02.2023 17:24
Zareaguj Reakcja

„Twoja twarz brzmi znajomo“: nowy sezon programu rozrywkowego zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji dwójka uczestników nowej edycji – prezenter Krzysztof Ibisz oraz aktor Piotr Stramowski – podzielili się zdjęciami zza kulis studia Polsatu, gdzie nagrywane są nowe odcinki.

Ekipa nowego sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Twoja twarz brzmi znajomo” cieszy się niegasnącą popularnością wśród fanów programów telewizji Polsat. Widzowie od tygodni żyją nowymi informacjami na temat zmiany prowadzących oraz jak kania dżdżu łakną wszystkich informacji o nowych uczestnikach ich ulubionego programu rozrywkowego. Teraz dwójka z członków ekipy podzieliła się wspólnymi zdjęciami, które mogą, choć nie muszą, zatrzymać bicie serca internetu, gdy wszyscy zbiorowo wstrzymają oddech. Co dokładnie widać na fotografiach?

Redakcja poleca

Ibisz i Stramowski „stracą twarz” w nowym sezonie popularnego show? 

Krzysztof Ibisz i Piotr Stramowski na wspólnej fotce, która zachwyci fanów hitowego programu Polsatu, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Materiał zza kulis pojawił się na koncie słynnego prezentera Krzysztof Ibisza – @krzysztof_ibisz_official, obserwowanego przez ponad 143 tysiące fanów – we wtorek siódmego lutego bieżącego roku w samo południe. Zestaw czterech zdjęć, na których panowie pozują w studiu Polsatu przy Łubinowej 4a przed logo programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, z marszu stał się hitem profilu Ibisza. W ciągu kilku godzin wpis zebrał prawie pięćset „lajków”, a najwierniejsi fani zostawili pod nim jedenaście komentarzy.

– Jak do tej pory z wszystkiego wychodziliśmy z twarzą… przynajmniej do tej pory – napisał lakonicznie i z celowym powtórzeniem prezenter telewizji Polsat, będący także uczestnikiem nowego sezonu popularnego show.

Pisząc te słowa, Krzysztof Ibisz zastanawia się głośno, jak poradzi sobie z wyzwaniami muzycznego programu, który cieszy się niegasnącą popularnością. Czy fakt, że na zdjęciu pojawił się w towarzystwie Piotra Stramowskiego oznacza, że panowie zaśpiewają jakiś słynny duet? Fani byliby wniebowzięci.

„Twoja twarz brzmi znajomo” – kto wystąpi u boku Ibisza w nowym sezonie show?

Telewizja Polsat podzieliła się już jakiś czas temu informacją o nowych uczestnikach programu. Wiemy z nich, że oprócz Krzysztofa Ibisza i Piotra Stramowskiego na scenie show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpią także aktorka i piosenkarka Julia Kamińska, aktorka Katarzyna Kołeczek, piosenkarz i influncer Oskar Cyms, a także ogłoszeni niedawno Natalia Janoszek, polska aktorka znana w Bollywood, Daria Marx, piosenkarka i autorka hitu „Paranoia”, a także zwycięzca castingu do programu Daniel Jaroszek.

„Twoja twarz brzmi znajomo” – kiedy emisja nowych odcinków?

Nowe odcinki popularnego programu mają pojawić się na antenie stacji Polsat już wiosną tego roku. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie nastąpi emisja. Kiedy tylko pojawią się nowe informacje, na pewno się nimi z wami podzielimy na łamach portalu RadioZET.pl.

Czytaj także:  Gwiazdor "Zmierzchu" mówi jak wpłynęło na niego, że fani wybierali "Team Edward" i "Team Jacob"

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali