Obserwuj w Google News

Skiba oświadczył się młodszej o 26 lat partnerce? „Zaręczyny bez rozwodu”

2 min. czytania
14.12.2022 17:20
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba niedawno ogłosił, że bierze rozwód i pochwalił się nową partnerką. Teraz okazuje się, że para ma już być zaręczona. Ukochana wokalisty Big Cyc pokazała w sieci pierścionek zaręczynowy.

skiba-oświadczył-się-o-26-lat-mlodszej-partnerce-zareczyny-bez-rozwodu
fot. Instagram (@karokempi, @skibabigcyc)

Krzysztof Skiba od pewnego czasu pozostaje w centrum zainteresowania. Najpierw wszystkich zaskoczył coming-out jego syna, Tytusa i jego gorzkie wyznanie o relacji z ojcem. Później wokalista zespołu Big Cyc poinformował fanów o rozwodzie z jego wieloletnią partnerką, Renatą. Skiba pochwalił się też nową miłością, a na o 26 lat młodszą Karolinę wylała się fala krytyki. Internauci zarzucali kobiecie, że jest utrzymanką muzyka. Teraz wyszło na jak, że zakochani prawdopodobnie są już po zaręczynach.

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba oświadczył się Karolinie Kempińskiej? Pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

Skiba ma być w separacji z żoną już od jakiegoś czasu, jednak sprawa rozwodowa wciąż się toczy. Wybranka piosenkarza utrzymuje, że łączy ją z Krzysztofem wielkie uczucie. Karolina zmierzyła się z hejtem i odpowiedziała na negatywne komentarze. W sieci znaleźć można zdjęcie, na którym kobieta pozuje z pierścionkiem na palcu. Czyżby zdążyła już przyjąć oświadczyny Krzysztofa?

Fotografia została opatrzona datą „11.07.2022”. Do zaręczyn doszło więc najprawdopodobniej już latem. Jak na tę informację zareagowali fani muzyka? Większość nie miała wątpliwości, że na palcu Karoliny znalazł się pierścionek zaręczynowy i obsypali parę gratulacjami.

- Nie dziwię się Krzysiowi, że zawróciłaś mu w głowie - napisał jeden z internatów.

- Gratulacje. Ślicznie wyszłaś - wtórował mu drugi.

Niestety zwrócono także uwagę na szybkie tempo pary, która miała nie poczekać wystarczająco długo, by publicznie cieszyć się uczuciem.

- Już zaręczyny? Bez rozwodu? - zapytała jedna z fanek, lecz nie doczekała się odpowiedzi.

Myślicie, że Karolinę i Krzysztofa rzeczywiście połączyło wielkie uczucie?