Obserwuj w Google News

Krzysztof Skiba się rozwodzi. Muzyk pochwalił się nową partnerką. Dzieli ich 26 lat

2 min. czytania
06.12.2022 13:08
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba poinformował o zakończeniu związku z żoną. Sprawa rozwodowa jest w toku, a muzyk już chwali się nową partnerką. Dziewczyna jest młodsza od artysty o 26 lat.

krzysztof-skiba-sie-rozwodzi-pochwalił-się-nową-partnerka
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Krzysztof Skiba nie przyzwyczaił fanów do częstego mówienia o swoim życiu prywatnym. Być może dlatego wyznanie jego syna, Tytusa, o przynależności do społeczności LGBT+, wzbudziło powszechne zainteresowanie. Teraz oczy wszystkich ponownie zwrócone są w stronę ojca. Co Skiba powiedział o rozwodzie z wieloletnią partnerką?

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba ma nową partnerkę. Muzyk jest w trakcie rozwodu

Piosenkarz opublikował w sieci zdjęcie z brunetką, na którym para przytulała się i obdarowywała pocałunkami. Skiba wprowadził fanów w konsternację, nie informując ich wcześniej o zakończeniu związku z Renatą, lektorką łaciny na Uniwersytecie Gdańskim. Wkrótce zdecydował się zabrać głos i wyjaśnić, kim jest młodsza od niego o 26 lat dziewczyna. Na Wirtualnej Polsce możemy przeczytać oświadczenie muzyka.

- W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się wczoraj na łamach nie tylko mediów plotkarskich, wyjaśniam. Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku - poinformował fanów Skiba.

Dzień wcześniej media rozpisywały się o coming oucie syna wokalisty Big Cyc. Choć Tytus mógł liczyć na akceptację rodziny, podkreślił, że nie ma zbyt zażyłych relacji z ojcem.

- Ze względu na specyfikę jego pracy, zdecydowanie był ojcem z gatunku nieobecnych. Cały czas wyjazdy i koncerty, a dom był tylko kolejnym przystankiem na tej nigdy niezatrzymującej się karuzeli występów. Nie byliśmy nigdy jakoś wyjątkowo zżyci. Zdarzały się wspólne wakacje, wspólne wyjazdy na koncerty, bo jednak dzięki muzyce złapaliśmy kontakt, ale mimo wszystko do teraz nie mamy jakichś wyjątkowo zażyłych relacji. Mogłoby być lepiej, ale mogłoby być i gorzej - podsumował syn Skiby w wywiadzie dla Repliki.