Obserwuj w Google News

Skandaliczne słowa w „Pytaniu na śniadanie”. Ekspert grzmi na Cichopek

3 min. czytania
07.07.2023 16:10
Zareaguj Reakcja

W niedawnym odcinku „Pytania na śniadanie” w kąciku showbiznesowym poruszony został temat zdrowia Madonny, która kilka dni temu niespodziewanie trafiła do szpitala. W rozmowie padły zdumiewające słowa, które zdaniem eksperta nie powinny tam zostać wypowiedziane.

Katarzyna Cichopek z żenującym komentarzem w PnŚ
fot. Waldemar Kompała/TVP/East News

Przed niespełna tygodniem w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że Madonna trafiła na oddział intensywnej terapii po tym, jak znaleziono ja nieprzytomną. Miliony fanów artystki na całym świecie byli bardzo zaniepokojeni zdrowiem światowej gwiazdy. Jej manager przekazał, że w związku z trudnościami zdrowotnymi piosenkarka będzie potrzebowała odpoczynku, przez co część koncertów z jej nadchodzącej trasy będzie musiała zostać przełożona. „ Pytanie na śniadanie” postanowiła dowiedzieć się, co słychać u piosenkarki i przekazać fanom najnowsze wiadomości o jej stanie. Przy okazji Aleksandra Grysz, mówiąc o problemach zdrowotnych Madonny, zarzuciła jej używki i niezdrowy tryb życia. Wtedy też Katarzyna Cichopek dodała o ingerencji gwiazdy w urodę.

Katarzyna Cichopek skrytykowana przez eksperta. "Żenująca refleksja"

Podczas omawiania najświeższych doniesień, związanych ze zdrowiem Madonny, Aleksandra Grysz stwierdziła, że gwiazda nie prowadzi zdrowego stylu życia i nie stroni od używek. W tym kontekście zestawiła wiadomości o tym, że światowej sławy gwiazda dochodzi do siebie po pobycie w szpitalu.

- Jest wyczerpana. Wydaje mi się, że chyba wszyscy sobie zdajemy sobie sprawę, że Madonna nie prowadzi zbyt zdrowego trybu życia, jeżeli chodzi o jakieś takie, powiedziałabym delikatnie mówiąc, używki. Myślę, że to też nie pozostało bez wpływu na jej zdrowie – stwierdziła Grysz.

Na to Katarzyna Cichopek dodała:

- Może to jest właśnie problem, że tam dosyć dużo ingerencji, różnych substancji wstrzykniętych. To nie jest obojętne dla organizmu – rozważała.

Redakcja poleca

Dywagacje w „Pytaniu na śniadanie” zwróciły uwagę dziennikarza muzycznego, Piotra Grabarczyka, który jest również wielkim fanem Madonny i o jej życiu wie bardzo wiele. W rozmowie z „Plotkiem” wyraził swoje zaskoczenie wywodami w śniadaniówce i zwrócił uwagę, że Madonna jest znana z dbałości o swoje zdrowie i kondycję.

- Wypowiedź ekspertki TVP est skandaliczna. Madonna od lat słynie ze zdrowego stylu życia, olimpijskiej wręcz kondycji i dyscypliny, więc sugerowanie jej uzależnienia od używek jest co najmniej niepoważne. Szczególnie w obliczu przygotowań do wielkiej trasy koncertowej – stwierdził Grabarczyk.

Katarzyna Cichopek za swoje słowa mogłaby skończyć w sądzie?

Dziennikarz dodał, że być może gdyby Madonna wiedziała, czym jest „Pytanie na śniadanie” i znałaby prowadzące, to sprawa skończyłaby się w sądzie z powodu pomówień.

- Zadziwia mnie lekkość w formowaniu takich osądów, zdaje się, że gdyby była tutaj mowa o lokalnej celebrytce, to telewizyjna ekspertka bardziej ważyłaby słowa w obawie przed interwencją prawnika. Na jej szczęście, Madonna nie ma pojęcia, kim jest, inaczej słono by zapłaciła za szerzenie oszczerstw i pomówień, które zdają się być już linią programową telewizji, dla której pracuje – przekazał zaskoczony dziennikarz.

Redakcja poleca

Na koniec odniósł się do komentarza samej Cichopek, podkreślając, że jest on o tyle przykry, że sama prezenterka często doświadcza hejtu w sieci z powodu wagi czy wyglądu. W jego ocenie łączenie kwestii medycyny estetycznej z doniesieniami o zdrowiu Madonny jest wprost żenująca. -

- To żenująca refleksja, na którą mogła wpaść osoba bez wiedzy medycznej – podsumował.

Jerzy Stuhr / Borys Szyc / Joanna Liszowska
11 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / TRICOLORS/East News

Ciekawe, co na to powiedziałaby Kasia Cichopek.