Obserwuj w Google News

Madonna nie wstaje z łóżka. „Niekontrolowanie wymiotuje”

Patryk Wołosz
2 min. czytania
30.06.2023 18:11
Zareaguj Reakcja

Madonna trafiła na OIOM wskutek infekcji bakteryjnej. Okazało się, że piosenkarka od tygodni zmagała się z chorobą, lecz bagatelizowała jej objawy. W jakim jest stanie teraz?

Madonna nie jest gotowa na trasę koncertową. Nowe informacje
fot. Backgrid/East News, MAPE

Madonna była w trakcie przygotowań do trasy koncertowej „Celebration Tour”, kiedy niespodziewanie choroba pokrzyżowała jej plany. Piosenkarka zasłabła i została przewieziona na oddział intensywnej terapii, na którym spędziła kilka dni. Jej menadżer, mając na uwadze dobro artystki, poinformował wówczas o przesunięciu w czasie zapowiedzianej trasy.

Redakcja poleca

Madonna wyszła ze szpitala. W jakim jest stanie?

Według najnowszych informacji Madonna opuściła już szpital. Mimo to bliscy i lekarze wciąż martwią się o jej zdrowie. Boją się, że artystka zbyt wcześnie wróci do pracy, co odbije się na jej samopoczuciu. Gdy weźmiemy pod uwagę nowe informacje o jej stanie, te troski nie wydają się bezpodstawne.

Madonna nadal jest w złym stanie. Nowe doniesienia

Co prawda Madonna wróciła już do swojego domu, ale wcale nie czuje się dobrze. Artystka nie jest w stanie normalnie funkcjonować i nie wstaje z łóżka.

Madonna niekontrolowanie wymiotuje, odkąd została wypisana ze szpitala i infekcja nadal sieje spustoszenie w jej ciele - informuje TMZ.

Jest to zła wiadomość zarówno dla bliskich Madonny, jak i jej fanów. Chociaż jej menadżer zapewniał, że piosenkarka wyzdrowieje, dziś jej najbliższa przyszłość wciąż stoi pod znakiem zapytania. Oznacza to między innymi, że nie można jeszcze stwierdzić, kiedy będzie mogła ponownie stanąć na scenie.

Madonna podobno nalega, by jej trasa koncertowa ruszyła zgodnie z planem. Jednak zważywszy na to, że pierwszy koncert „Celebration Tour” pierwotnie zapowiedziano na 15 lipca, a stan artystki wciąż nie jest najlepszy, bliscy i współpracownicy mają odradzać jej szybki powrót do pracy.

Jerzy Stuhr / Borys Szyc / Joanna Liszowska
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / TRICOLORS/East News

Źródła: RadioZET.pl