Obserwuj w Google News

Madonna znaleziona nieprzytomna. Trafiła do szpitala. Jest oświadczenie managera

2 min. czytania
29.06.2023 07:09
Zareaguj Reakcja

Bardzo niepokojące wieści na temat Madonny napływają z zagranicznych mediów. Światowej sławy gwiazda została pilnie przewieziona do szpitala po tym, jak znaleziono ją nieprzytomną w jej rezydencji.

Madonna trafiła do szpitala nieprzytomna
fot. B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Madonna jest jedną z największych gwiazd pop w historii, której hity znają całe pokolenia fanów. Mimo swoich 64 lat artystka dotąd tryskała formą i zaskakiwała zdjęciami z młodymi mężczyznami u boku. Tym bardziej niepokojące są wieści, które płyną z USA. W sobotę 24 czerwca gwiazda została znaleziona w swojej rezydencji nieprzytomna, po czym natychmiastowo została przewieziona na oddział intensywnej terapii w Nowym Jorku. Jej nadchodząca trasa koncertowa stoi pod znakiem zapytania?

Madonna nieprzytomna trafiła do szpitala. Jaki jest jej stan?

Manager Madonny opublikował w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie, w którym poinformował o całym zdarzeniu. Jak przekazał, okazało się, że gwiazda doznała poważnej infekcji bakteryjnej, która miała bardzo silny przebieg. Guy Oseary uspokoił jednak fanów Madonny w temacie jej zdrowia. Poinformował, że jej stan się poprawia.

W sobotę 24 czerwca u Madonny rozwinęła się poważna infekcja bakteryjna, która doprowadziła do kilkudniowego pobytu na OIOM-ie. Jej stan się poprawia, jednak nadal jest pod opieką medyczną. Spodziewany jest pełny powrót do zdrowia. W tej chwili musimy wstrzymać wszystkie zobowiązania, w tym trasę koncertową

– napisał manager Madonny na Instagramie.

Co dalej z trasą koncertową Madonny?

Jak dodał Oseary, trasa koncertowa Madonny nie zostaje odwołana, a przełożona. W tej chwili jednak nie wiadomo, w jakim terminie ma się odbyć. Reprezentant wyjaśnił, że o nowych datach występów fani zostaną poinformowani wkrótce.

- Przekażemy więcej szczegółów tak szybko, jak tylko będziemy je mieć – włączając w to nową datę rozpoczęcia trasy koncertowej i przełożonych koncertów – podsumował w oświadczeniu.

Podczas hospitalizacji wraz z gwiazdą przebywała jej córka, 26-letnia Lourdes.

Redakcja poleca

Zgodnie z wcześniejszymi planami wielka trasa koncertowa z okazji 40-lecia pracy artystycznej Madonny ruszyć miała 15 lipca w Vancouver. Całe wydarzenie ma objąć aż 84 występy. Jak przekazał Daily Mail, powołując się na swoje źródło z otoczenia piosenkarki, miała ona w ostatnich tygodniach nieustannie pracować nad dopracowaniem wszystkich szczegółów występów i ćwiczyła nawet sześć dni w tygodniu.

Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS