Obserwuj w Google News

Madonna rozstała się ze swoim 23-letnim kochankiem. Miłość trwała 5 miesięcy

2 min. czytania
25.02.2023 13:17
Zareaguj Reakcja

Madonna i Andrew Darnell nie są już razem. Dlaczego gwiazda pop rozeszła się ze swoim 23-letnim ukochanym? Czy miało to coś wspólnego z nagrodami Grammy?

Madonna
fot. Theo Wargo/Getty AFP/East News

Według najnowszych informacji Madonna rozstała się ze swoim partnerem - modelem Andrew Darnellem. Jak do tego doszło?

Madonna rozeszła się ze swoim kochankiem

Madonna poznała Darnella na sesji zdjęciowej tuż po rozstaniu się z 28-letnim tancerzem Ahlamalikiem Williamsem. Byli ze sobą w trzyletnim związku, ale w 2022 uczucie się skończyło. Wówczas jego miejsce zajął o 5 lat młodszy model.

Redakcja poleca

Wygląda na to, że i ta relacja należy do historii. O sytuacji poinformował portal Page Six. 64-latka i 23-latek postanowili się rozejść. Darnell miał znaleźć sobie nowy obiekt westchnień - osobę, która jest mu bliższa wiekiem. Według źródła pomiędzy Madonną a chłopakiem nie było wielkiej miłości. Mimo wszystko rozstanie było dla niej ciosem.

Ona ma mały kryzys pewności siebie i to nie pomaga. Świetnie się bawiła z Andrew, ale nigdy nie była to miłość ani nic podobnego.
Dziennikarze Page Six kontaktowali się z przedstawicielami gwiazdy. Na razie nikt nie odpowiedział na zadane pytania dotyczące rzekomego rozstania.

Redakcja poleca

Madonna: kontrowersje na Grammy

Wiadomość o rozstaniu piosenkarki z modelem pojawiła się zaledwie kilka tygodni po tym, jak Madonna wściekle zareagowała na szum medialny wokół jej opuchniętej twarzy. Podczas rozdania nagród Grammy 2023 pojawiła się na scenie odmieniona. Gwiazda stwierdziła jednak, że spekulacje na temat potencjalnych operacji plastycznych można włożyć między bajki. Jej zdaniem w rzeczywistości zniekształcenia jej twarzy były spowodowane przez aparat z długim obiektywem. Stwierdziła, że cała afera była przejawem ageizmu i mizoginii.

RadioZET.pl/Page Six