Madonna padła na kolana przed znanym raperem. Odrzucił jej oświadczyny

02.02.2023 14:48

Vanilla Ice, 55-letni raper, opowiedział o dniu, w którym Madonna poprosiła go o rękę. "Im dłużej o tym myślę, tym bardziej szalone mi się to wydaje" — stwierdził w podcaście "Just Jenny" raper. Jak wspomina ten moment po latach?

Madonna padła na kolana przed znanym raperem. Odrzucił jej oświadczyny
fot. B4859 / Avalon/Photoshot/East News, Cover Images/East News

Madonna znana jest z tego, że zwykle nie przejmuje się zdaniem innych i robi, na co ma ochotę. A kiedyś miała ją na znanego rapera. Związek piosenkarki i Vanilla Ice'a ledwo zdążył się zacząć, gdy ta uklękła przed swoim wybrankiem, by poprosić go o rękę. Dziś 55-letni Vanilla Ice wspomina ten moment jako jeden z dziwniejszych w swoim życiu.

Zobacz także: Madonna zapowiedziała trasę koncertową. Przyjedzie do Polski?

Madonna i Vanilla Ice byli parą

Pamiętam, że weszła do mojej przebieralni i powiedziała "dzień dobry". Rzuciła mi zalotne spojrzenie i pomyślałem: "musiało mi się wydawać" wspominał w podcaście raper.

Lata 90. były pełne klisz, które dziś wspominamy z rozrzewnieniem. Nie brakowało ich także w świecie show-bizu. Miłosna przygoda Madonny i Vanilla Ice'a rozpoczęła się w bardzo typowy sposób: ona przyszła na jego koncert, on ją zauważył i przechodząc od słowa do słowa, umówili się na randkę. Romantyczne? Tak, pod warunkiem że się lubi chodzić do restauracji ze stekami. Tam właśnie spędzili pierwszy wspólny wieczór.

Madonna najwyraźniej nie miała nic przeciwko temu. Tak samo, jak nie zwracała uwagi na dzielącą ich różnicę wieku — Vanilla Ice ledwo skończył dwadzieścia lat, a ona była już po trzydziestce. Jednak raper na początku nie potrafił przyzwyczaić się do tego, że zainteresowała się nim gwiazda wielkiego formatu. Przyznał później, że bał się jej sławy.

Sprawy między nimi szybko nabrały tempa, a raper wyraźnie nie był na to gotowy. Madonna, która już w tamtym czasie królowała w świecie rozrywki, wypuściła książkę erotyczną, w której miała zamieścić zdjęcia swojego partnera, nie pytając go o zgodę. To oczywiście oburzyło rapera, choć zdecydowanie nie było to największe zaskoczenie ze strony Madonny, jakie go spotkało.

Madonna oświadczyła się raperowi. Vanilla Ice odrzucił zaręczyny

Nie trzeba być dobrym w dostrzeganiu czerwonych flag w związku, by stwierdzić, że relacja z piosenkarką nie była lekką przeprawą dla wykonawcy hitu "Ice Ice Baby". Krótko po tym, jak zaczęli się spotykać, Madonna postanowiła go zaskoczyć, chociaż nie była to niespodzianka, której raper mógłby się spodziewać. Artystka uklęknęła przed nim i poprosiła go o rękę.

 Myślałem, że to facet powinien [przyklęknąć — red.] — wspominał Vanilla Ice. 

 Im dłużej o tym myślę, tym bardziej szalone mi się to wydaje — dodał.

Raper stwierdził, że jest zbyt młody, by wchodzić w związek małżeński i bez wahania odrzucił propozycję Madonny. Był to początek końca ich związku.

loader

Źródła: RadioZET.pl/Toofab.com