Obserwuj w Google News

Nowe informacje o stanie Madonny. Lekarze wciąż się martwią

2 min. czytania
29.06.2023 19:53
Zareaguj Reakcja

Madonna trafiła na oddział intensywnej terapii po tym, jak znaleziono ją nieprzytomną w jej domu. Za jej stan odpowiedzialna była infekcja bakteryjna. Piosenkarka wyszła już ze szpitala. Jak się czuje?

Nowe informacje o stanie Madonny. Lekarze wciąż się martwią
fot. B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Madonna trafiła na OIOM z powodu infekcji bakteryjnej. Straciła przytomność, a kiedy ją odnaleziono, natychmiast wezwano służby ratunkowe. Piosenkarka spędziła na oddziale intensywnej terapii kilka dni, a za jej stan odpowiadała infekcja bakteryjna.

W sobotę 24 czerwca u Madonny rozwinęła się poważna infekcja bakteryjna, która doprowadziła do kilkudniowego pobytu na OIOM-ie. Jej stan się poprawia, jednak nadal jest pod opieką medyczną. Spodziewany jest pełny powrót do zdrowia. W tej chwili musimy wstrzymać wszystkie zobowiązania, w tym trasę koncertową - poinformował za pośrednictwem Instagrama menadżer Madonny.

Stan artystki był poważny. Z medialnych doniesień wynika, że Madonna skarżyła się na problemy ze zdrowiem na długo przed hospitalizacją.

Madonna od tygodni źle się czuła

Madonna przez miesiąc zmagała się z lekką gorączką – informuje TMZ. Piosenkarka zbagatelizowała symptomy choroby, ponieważ była zbyt skupiona na przygotowaniach do nachodzącej trasy koncertowej. Tej, którą musiała przełożyć z powodu złego stanu zdrowia.

Redakcja poleca

Madonna wyszła ze szpitala. Lekarze nadal martwią się o jej zdrowie

Wszystko wskazuje na to, że najgorsze chwile artystka ma już za sobą. Została wypisana ze szpitala i przetransportowana prywatnym ambulansem do swojego domu w Nowym Jorku. Powoli odzyskuje siły. Mimo to lekarze nadal martwią się o jej zdrowie. TMZ donosi, że zarówno medycy, jak i jej bliscy, boją się, że Madonna zbyt szybko rzuci się w wir pracy, co mogłoby pogorszyć stan jej zdrowia.

Jerzy Stuhr / Borys Szyc / Joanna Liszowska
11 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / TRICOLORS/East News

Źródła: RadioZET.pl/TMZ.com/CNN.com