Obserwuj w Google News

Sebastian Fabijański zawalczy na Fame MMA 17. Znamy rywala

2 min. czytania
03.01.2023 13:52
Zareaguj Reakcja

Sebastian Fabijański w końcu zawalczy na Fame MMA. Aktor już w listopadzie ubiegłego roku informował, że jest gotów wejść do klatki. Wówczas marzył mu się sparing z Quebonafide. Kto okazał się być przeciwnikiem Sebastiana Fabijańskiego?

Sebastian Fabijański
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Sebastian Fabijański już 3 lutego w Tauron Arenie w Krakowie stanie twarzą w twarz ze swoim rywalem. Kiedy były partner Maffashion ogłosił, że jest gotów walczyć, zaznaczył, iż w oktagonie pojawi się nie on, ale… jego alter ego. Zapewnił, że widzów czeka rozrywka, po którą każdy tu przychodzi. Udział Sebastiana Fabijańskiego w Fame MMA nie został szczególnie ciepło przyjęty przez internautów.

Zobacz także:  Sebastian Fabijański trafił do szpitala psychiatrycznego. Mocno przeżył śmierć ojca

Sebastian Fabijański zawalczy na Fame MMA. Kim jest rywal?

- Z pełną pokorą, jako Sebastian Fabijański, zapraszam na to, co będzie się tu działo. Może dostanę po ryju i padnę, a może ktoś dostanie ode mnie po ryju i padnie. Do zobaczenia i... zdrowia! - mówił Sebastian Fabijański na konferencji prasowej w listopadzie.

Aktor dywagował, z kim mógłby stanąć w oktagonie. Padło na Quebonafide – Sebastian Fabijański twierdził, że „każdy chciałby zobaczyć ich walkę”. Raper w jednym z komentarzy na Twitterze odparł, że „nie dojdzie nigdy do czegoś takiego”. Jeden rywal w takim razie odpadł.

Redakcja poleca

Już jednak wiadomo, z kim zawalczy Sebastian Fabijański. Na Fame MMA 17 stanie twarzą w twarz z innym raperem znanym pod pseudonimem Wac Toja. Chyba musi wystarczyć fakt, że artysta współpracował z Quebonafide – zawsze to jakieś powiązanie.

Sebastian Fabijański i Wac Toja zawalczą na zasadach „K-1, małe rękawice, 3x3 minuty”. Na pewno będzie się działo: formuła walki K-1 łączy bowiem ze sobą karate, kung fu, kickboxing i taekwondo. Kibicujecie Fabijańskiemu?

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS