Obserwuj w Google News

Sam Smith w negliżu pozuje na jachcie. Ma na sobie tylko majteczki w tygrysa

1 min. czytania
27.12.2022 16:34
Zareaguj Reakcja

Sam Smith zamieścił_ na Instagramie zdjęcia z rejsu jachtem. Gwiazda ma na sobie jedynie kusą bieliznę w tygrysie paski.

Sam Smith
fot. Sam Smith/Instagram

Sam Smith nie pozostawił_ wiele wyobraźni fanów. Na Instagramie gwiazdy pojawiła się seria gorących zdjęć z luksusowego rejsu jachtem.

Sam Smith na wakacjach w samych majtkach

Sam Smith to osoba niebinarna będąca przedstawicielką społeczności LGBTQ+ w świecie muzyki. Wierne grono fanów gwiazdy uwielbia zabawę płynnością seksualną, która jest obecna na zdjęciach nagraniach zamieszczanych w mediach społecznościowych.

Redakcja poleca

W ostatnim czasie Smith postanowił_ opublikować fotografie pochodzące z czasu spędzonego na jachcie, na którym był_ rownież projektantk_ mody Jeffrey C. Williams. Na zdjęciach widzimy jak Smith pozuje na tle burzowego nieba w samej bieliźnie - kusych majtkach w tygrysie paski.

Nie zabrakło przy tym wyzywających póz.

W innym poście pojawia się nagranie, na którym Smith i Williams spacerują w kuszący sposób skrajem plaży.

Materiały pochodzące z wakacji gwiazdy spotkały się z zachwytem ze strony fanów.

Redakcja poleca

Sam Smith: fani są zachwyceni strojem gwiazdy

Odważne fotki w samych majteczkach sprawiły, że pod postem pojawiła się niezliczona liczba komentarzy, w których internauci dziękują za zdjęcia. Głównie chodzi o ciałopozytywność, którą Smith reprezentuje w Internecie. Wśród komentarzy można znaleźć słowa uznania za inspirację i walkę z fatfobią obecną powszechnie nie tylko w sieci, ale i poza nią. Smith w pełni akceptuje wygląd swojego ciała i powyższe fotografie tylko to potwierdzają.

RadioZET.pl/Instagram