Obserwuj w Google News

Calvin Harris i Sam Smith w klipie do „Promises”. Pojawia się w nim modelka z bielactwem! [WIDEO]

Redakcja
1 min. czytania
04.09.2018 16:14
Zareaguj Reakcja

Calvin Harris i Sam Smith zaprezentowali oficjalny teledysk do wspólnego singla „Promises”, który radzi sobie coraz lepiej na listach przebojów. W klipie pojawiają się m.in. słynne drag queen i Winnie Harlow, kanadyjska modelka cierpiąca na bielactwo.

Calvin Harris Sam Smith Promises
fot. mat. prasowe

Calvin Harris i Sam Smith. Teledysk do „Promises”

Calvin Harris i Sam Smith to obecnie jeden z najgorętszych muzycznych duetów. Ich piosenka „Promises”, która miała swoją premierę w sierpniu, cieszy się coraz większą popularnością. Wszystko wskazuje na to, że singiel może stać się jednym z największych przebojów nadchodzącej jesieni.

Właśnie ukazał się oficjalny teledysk promujący „Promises”. Klip został nakręcony w starych magazynach w Nowym Jorku, które zostały przerobione na kluby.

Wideo jest hołdem dla tzw. ball culture, słynnej subkultury LGBTQ przeżywającej rozkwit w latach osiemdziesiątych. W teledysku możemy zobaczyć jej przedstawicieli opowiadających o tej kulturze i wykonujących „voguing”, mocny dynamiczny taniec, który wypromowała na szerszą skalę Madonna.

W klipie Calvina Harrisa i Sama Smitha pojawia się także Winnie Harlow, bardzo popularna w ostatnim czasie czarnoskóra modelka. 24-latka cierpi na bielactwo.

Teledysk został wyreżyserowany przez Emila Nava, z którym Calvin Harris współpracował już kilkanaście razy. Brytyjczyk tworzył wideoklipy także dla m.in. Jennifer Lopez, Ellie Goulding i Eda Sheerana.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK