Obserwuj w Google News

Rozalia Mancewicz jest w ciąży. Pokazała brzuszek. „Dziecko numer trzy”

1 min. czytania
28.06.2023 10:55
Zareaguj Reakcja

Rozalia Mancewicz spodziewa się dziecka. Miss Polonia poinformowała fanów o ciąży. Wkrótce na świecie pojawi się trzecie dziecko modelki i Marcina Jaworskiego.

rozalia-mancewicz-jest-w-ciąży-pokazała-brzuszek-dziecko-numer-trzy
fot. Mateusz Jagielski/East News

Rozalia Mancewicz rzutem na taśmę ominęła okres wzmożonego zainteresowania mediów konkursami piękności. Modelka wygrała konkurs Miss Polonia w 2010 roku. Nie zrobiła jednak takiej kariery jak jej następczynie. Zarówno Marcelina Zawadzka, jak i Izabella Krzan i Paulina Krupińska szybko znalazły zatrudnienie w telewizji. Choć Mancewicz nie może pochwalić się podobnymi sukcesami zawodowymi, spełnia się jako mama. Wkrótce powita na świecie kolejne dziecko.

Rozalia Mancewicz jest w ciąży. Miss Polonia ponownie zostanie mamą

Zwyciężczyni konkursu Miss Polonia z 2010 roku wycofała się z show-biznesu krótko po ślubie z Marcinem Jaworskim. Wkrótce na świecie pojawił się ich syn Henryk. Kilka lat później Macewicz cieszyła się z narodzin córki Zofii. Już niedługo do dwójki szkrabów dołączy kolejne dziecko pary.

W dniu swoich 36. urodzin Rozalia pochwaliła się na Instagramie wzruszającym nagraniem. - Najlepszy prezent na tegoroczne urodziny. BABY NR 3 ON BOARD - napisała. Na wideo widzimy, jak Henryk i Zofia podbiegają do szczęśliwej mamy i dotykają jej ciążowego brzuszka.

Redakcja poleca

W komentarzach od razu zaroiło się od gratulacji. Słowa wsparcia pozostawiły między innymi Kamila Szczawińska, Marcelina Zawadzka czy Anna Dec. - Gratulacje! Dużo zdrówka i spokojnej ciąży - życzyli Mancewicz fani. - Gratulacje! Będzie karta dużej rodziny - żartowali internauci.

Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News