,

Asia z "Rolnika" spotkała się z konkurentką. Ta kobieta chciała być z Kamilem

27.03.2023 13:43

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zaskoczyło fanów miłosnego show TVP. Asia postanowiła spotkać się ze dziewczyną, która również walczyła o serce Kamila. Zwieńczeniem nieoczekiwanego spotkania był kadr, który na pewno wywołał poruszenie wśród fanów "Rolnik szuka żony".

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz z "Rolnik szuka żony" TVP
fot. Screen/Instagram: @joasia.wielgosz

Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony" powoli przygotowują się do najważniejszego dnia w życiu. Już niedługo staną na ślubnym kobiercu, by powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Jak wiadomo, organizacja ceremonii bywa stresująca i niezwykle czasochłonna. Na szczęście Joanna potrafi wygospodarować czas na spotkania z bliskimi.

Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z jednego z takich spotkań. Zaskakujące, z kim zobaczyła się uczestniczka "Rolnika".

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Marta o ciąży z Pawłem. Będą mieli drugie dziecko

 Rolnik szuka żony. Joasia Wielgosz spotkała się z Izą

Joasia Wielgosz zapewne sprawiła, że niektórym fanom opadły szczęki ze zdziwienia. Opublikowała na insta story zdjęcie, świadczące o tym, że wciąż utrzymuje kontakt ze swoją byłą konkurentką, Izą, która w "Rolniku" walczyła o serce Kamila. Mimo tego, że na oczach widzów stawały ze sobą w szranki, byłe gwiazdy miłosnego show TVP najwyraźniej zdołały się ze sobą zaprzyjaźnić. Ich relacja stała się na tyle silna, że Asia ośmieliła się nazwać Izę ciotką swojej córki.

"Cześć, ciotka" — napisała na swojej relacji.

Zdjęcie, które Wielgosz opublikowała w sieci, pokazywało Izę, która zabawiała pociechę Kamila i Joasi. Prawdziwie rozczulający obrazek.

Joanna Wiegosz spotkała się z Izą z "Rolnik szuka żony TVP"
fot. Instagram: @joasia.wielgosz

Zobacz także: Rolnik: Justyna pokłóciła się z byłą żoną Tomka! Padły mocne oskarżenia. "Dzieci mieliście gdzieś"

Rolnik szuka żony. Joanna i Kamil szykują się do ślubu

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz od początku znajomości nie marnowali czasu. Szybko zostali parą, szybko wyznali sobie miłość i szybko wzięli się za organizację ślubu. Do zaręczyn zakochanych doszło przed kamerami. Od tamtej pory poczynania Wielgosz i Osypowicza widzowie śledzą z zapartym tchem.

Para zamierza jesienią stanąć na ślubnym kobiercu.

Jesteśmy w trakcie przygotowań. Na początku chcieliśmy, by nasz ślub odbył się w pełni lata w lipcu lub sierpniu, jednak postawiliśmy na wrzesień. To również piękny miesiąc — tłumaczyła w rozmowie z serwisem AKPA Wielgosz.

Czy Iza zostanie zaproszona na ceremonię? Wszystko wskazuje na to, że może towarzyszyć zakochanym w tym wyjątkowym dniu.

loader

Źródła: RadioZET.pl/AKPA/Instagram: @joasia.wielgosz

Logo radiozet Dzieje się