Obserwuj w Google News

Asia i Kamil z „Rolnika” biorą ślub. Znamy szczegóły ceremonii jak z bajki

2 min. czytania
18.01.2023 21:23
Zareaguj Reakcja

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz z „Rolnik szuka żony” szybko wpadli sobie w oko – błyskawicznie stali się parą. Jeszcze podczas nagrań padło magiczne „kocham cię”. Teraz świeżo upieczeni rodzice dopinają organizowanie ślubu. Jak będzie wyglądać ceremonia?

Rolnik szuka żony Joanna Wielgosz
fot. screen Instagram joasia.wielgosz

Joanna Wielgosz znalazła tego jedynego w programie „Rolnik szuka żony”. Uczucie przypieczętowały wzruszające zaręczyny przed kamerami i tym samym całą Polską. Widzowie cały czas kibicują parze, a fani nie mogą doczekać się zdjęcia Asi w sukni ślubnej. Już za kilka miesięcy szykuje się romantyczna ceremonia, a potem iście huczne weselisko. Narzeczona rolnika udzieliła krótkiego wywiadu Beacie Banasiewicz z serwisu AKPA.

Zobacz także:  Tomek z „Rolnik szuka żony” nie myśli poważnie o Kasi? Wymowne słowa

Rolnik szuka żony: Asia i Kamil biorą ślub. Znamy szczegóły

Joanna Wielgosz w wywiadzie wyjawiła, że to Kamil jako pierwszy wyznał jej miłość. Zrobił to jeszcze przed rewizytą, a tuż po niej zabrał ukochaną do swojego gospodarstwa. Od tamtej pory są nierozłączni. Para w październiku zeszłego roku została też rodzicami uroczej Antosi.

W związku z narodzinami dziecka Asia jest na urlopie i zajmuje się córką. Ma zamiar wrócić do pracy, ale na razie głowę zaprzątają jej przygotowania do ślubu. Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

- Jesteśmy w trakcie przygotowań. Na początku chcieliśmy, by nasz ślub odbył się w pełni lata w lipcu lub sierpniu, jednak postawiliśmy na wrzesień. To również piękny miesiąc – mówiła Joanna Wielgosz dla serwisu AKPA.

Redakcja poleca

- Właśnie jesteśmy w trakcie rozdawania zaproszeń. Będą wszyscy, z którymi mamy kontakt, a więc na weselu będzie duża rodzinka. Nasze wesele będzie w stylu boho. Suknię zaprojektował dla mnie Maciej Domański, który ma wielki talent. Już jestem w niej zakochana! - wyjawiła.

Oczywiście para młoda będzie brylować na swoim weselu, ale jest ktoś jeszcze. Mała Tosia ma objąć ważną funkcję. Narzeczona Kamila zdradziła, że córeczka będzie główną druhną.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen