Obserwuj w Google News

Marta z "Rolnika" przeszła metamorfozę. Co za zmiana!

2 min. czytania
25.01.2023 16:33
Zareaguj Reakcja

Marta Paszkin z hitowego programu TVP "Rolnik szuka żony" przeszła zaskakującą transformację. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z przeszłości, na którym influencerka pokazała się w zupełnie odmienionej fryzurze. Ukochana Pawła z 7. edycji programu postawiła na ostre cięcie. Jak wyglądała?

Marta z "Rolnika" przeszła metamorfozę. Co za zmiana!
fot. Screen/Instagram: @marta_paszkin

Marta Paszkin, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony", zdecydowała się na zaskakującą metamorfozę. Ukochana Pawła opublikowała na insta story zdjęcie, na którym ma krótkie włosy. Na wspomnieniowej fotografii możemy zauważyć także jej pociechę. Podobna do mamy?

Zobacz także: Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" biorą ślub kościelny. Teraz zaproszą Manowską?  

Marta Paszkin zmieniła fryzurę. Wyglądała zupełnie inaczej

Marta Paszkin jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 100 tysięcy osób, które z uwagą śledzą wydarzenia z jej życia. Influencerka i gwiazda "Rolnika" publikuje w sieci zdjęcia z podróży, swoje przemyślenia na temat macierzyństwa i chwali się swoimi osiągnięciami kulinarnymi.

Niedawno na swoich insta stories podjęła temat rozszerzania diety u małych dzieci. Przy okazji pochwaliła się fryzurą z przeszłości. Okazuje się, że Marta z "Rolnika" kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Zamiast opadających na ramiona, złocistych fal, influencerka cieszyła się krótkimi włosami. Podoba wam się w takim wydaniu?

Marta-Paszkin-z-Rolnik-szuka-żony-przeszla-metamorfozę
fot. Screen/Instagram: @marta_paszkin

Ciepłe miesiące za pasem, więc nie wykluczone, że niedługo Paszkin zdecyduje się na powrót do wygodnych, krótkich włosów. To jednak może nie spodobać się jej narzeczonemu. Paweł Bodzianny miał zagrozić, że jeżeli Marta zdecyduje się na zmianę fryzury, on zapuści brodę. W takim wypadku internauci mogliby być świadkami nie jednej, a dwóch spektakularnych metamorfoz.

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @marta_paszkin