Rafał Brzozowski mówi o rozstaniu. Gwiazdor TVP ma nową partnerkę?

01.02.2023 12:58

Rafał Brzozowski nie jest zbyt wylewny, jeśli chodzi o wypowiadanie się na tematy prywatne. Po rozstaniu z wieloletnią partnerką udało mu się uleczyć serce i znaleźć nową miłość. Jednak czy na pewno? Gwiazdor TVP udzielił zastanawiającego wywiadu.

Rafał Brzozowski
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Rafał Brzozowski pod koniec sierpnia 2022 roku wyznał w rozmowie z „Jastrząb Post”, że jest zakochany. Jego „serduszko trochę zabiło” i zachwycał się, jak bardzo to wszystko jest piękne oraz spokojne. Ukochana gwiazdy TVP jest niezwiązana z mediami. Rafał Brzozowski tłumaczył, że: Co ma być, to będzie. Trzeba to teraz wszystko na spokojnie wyważyć, ale też powoli się otworzyć emocjonalnie”.

Zobacz także: Rafał Brzozowski wbija szpilę byłej partnerce na oczach całej Polski

Rafał Brzozowski rozstał się z partnerką?

Rafał Brzozowski nie obnosi się ze swoją ukochaną, stąd nie wiadomo, czy ich relacja nadal trwa. Wiadomo za to, że w kwietniu 2021 rozstał się z modelką Anną Tarnowską. Kochali się przez osiem lat i zamiast ślubu zaliczyli rozejście się w swoje strony.

Gwiazdor TVP udzielił wywiadu tygodnikowi „Dobry Tydzień”. Rafał Brzozowski w rozmowie miał powiedzieć, że obecnie zamyka stary rozdział. Wspomniał też o życiu uczuciowym.

- Obecnie zamykam stary rozdział. [...] Jednocześnie otwieram się na coś nowego i myślę, że już niebawem spotka mnie coś dobrego, również w kwestiach uczuciowych. I to jest to, czego muszę się trzymać - mówił Rafał Brzozowski dla „Dobrego Tygodnia”.

Czy nowy rozdział oznacza, że Rafał Brzozowski rozstał się z niedawną partnerką? A może szykuje zaręczyny i stąd stwierdzenie, że spotka go coś dobrego w miłości? Gwiazdor TVP nie epatuje prywatnością jak np. Kurzopki i jego życie pozostaje dla mediów wielką niewiadomą. Rafał Brzozowski nie chce jednak popełnić błędów z przeszłości.

- Potrafimy zająć się robieniem kariery, zarabianiem pieniędzy i wszystkim dookoła, a nie zauważamy, że psuje się to, co ważne pomiędzy bliskimi sobie ludźmi. Łudzimy się, że jeszcze jesteśmy razem, że to jeszcze można poskładać i nagle okazuje się, że wszystko już stracone. Mimo to tkwimy w tej relacji i ani jedno, ani drugie nie chce odejść. Takie sytuacje są wyniszczające – tłumaczył Rafał Brzozowski.

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl