Obserwuj w Google News

Filip Chajzer rozstał się z narzeczoną? "W niezbyt przyjaznej atmosferze"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
24.01.2023 13:10
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer zakończył kolejny związek? W mediach pojawiła się informacja o rozstaniu gwiazdora "Dzień Dobry TVN" z narzeczoną, której oświadczył się po zaledwie kilku tygodniach znajomości.

Filip Chajzer
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Filip Chajzer u boku o 13 lat młodszej Julii miał odnaleźć szczęście. Gwiazdor " Dzień Dobry TVN" opowiadał o nowej partnerce w samych superlatywach, po niecałych dwóch miesiącach oświadczył się ukochanej, wspólnie również zamieszkali. Wydawało się, że ich związek układa się świetnie i niedługo usłyszymy o ślubnych planach. Tymczasem portal Pudelek przekazał smutne informacje. Chajzer, który zapowiadał, że "taka miłość zdarza się tylko raz, na zawsze", miał rozstać się z partnerką i to w niezbyt dobrej komitywie.

Filip Chajzer rozstał się z narzeczoną? Gwiazdor TVN miał zakończyć związek

Jak informuje Pudelek, powołując się na swojego informatora, Filip Chajzer rozstał się z partnerką, a apartament na warszawskiej Ochocie, gdzie wspólnie mieszkali, miał zostać wystawiony na sprzedaż za 1,6 miliona złotych. Co ciekawe, rozstanie miało być burzliwe.

- Filip i Julia rozstali się w Sylwestra w niezbyt przyjaznej atmosferze. On szybko zorientował się, że popełnił błąd, bez namysłu decydując się na zamieszkanie razem i poważne deklaracje po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Rzeczywistość okazała się o wiele mniej romantyczna niż spontaniczne zaręczyny na Dominikanie - czytamy.

Dowodem na zakończenie relacji dziennikarza ma być także fakt, że od dłuższego czasu nie chwali się związkiem w mediach społecznościowych.

Redakcja poleca

Filip Chajzer jest singlem. Dziennikarz TVN zakończył związek

Zdaniem informatora portalu Filip Chajzer nie ukrywa przed kolegami i koleżankami z TVN, że jego serce znowu jest wolne.

Filip zrozumiał, że niepotrzebnie chwalił się w mediach zaręczynami, bo trudno było mu się wyplątać z tego związku. Dlatego przez jakiś czas robił dobrą minę do złej gry i próbował jeszcze ratować relację z Julką. Niestety, nie udało się. W redakcji nie robi już tajemnicy, że znów jest singlem, ale jest bardzo wrażliwy na punkcie swojego wizerunku i po prostu głupio mu przyznać publicznie, że jego kolejny związek się rozpadł - czytamy.

Filip Chajzer nie skomentował medialnych doniesień.