Obserwuj w Google News

Kolejna wpadka Anny Popek? Nawiązała do katastrofy smoleńskiej w "Pytaniu na śniadanie"

2 min. czytania
11.04.2023 10:31
Zareaguj Reakcja

Do śniadaniówki TVP wróciła niedawno, ale już zdążyła narazić się widzom. Reakcje na powrót Anny Popek do „Pytania na śniadanie” nie były najlepsze. W poniedziałek gwiazda zaskoczyła wszystkich, wspominając na wizji o katastrofie smoleńskiej.

Pytanie na śniadanie. Anna Popek wspomniała o katastrofie smoleńskiej
fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Popek jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną z imponującym stażem pracy. W 1999 roku rozpoczęła wieloletnią przygodę z Telewizją Polską. Prowadziła takie programy jak "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie", "Wielki test TVP" czy "Wstaje dzień".

Zobacz także: Bojarska-Ferenc ostro o TVP. Wspomniała też o Annie Popek

Anna Popek w "Pytaniu na śniadanie" wspomniała o katastrofie smoleńskiej

Świąteczne wydania „Pytania na śniadanie” były wyjątkowe. Z okazji Wielkanocy w studiu ustawiono długi stół, za którym zasiadali zaproszeni goście. Prowadzący rozmawiali z nimi na temat Wielkanocy. Jedną z osób, które opowiedziały widzom o swoich świątecznych zwyczajach, była Anna Popek.

Celebrytka tłumaczyła Idzie Nowakowskiej i Tomaszowi Wolnemu, jak wyglądają święta wielkanocne w jej domu. Zdradziła między innymi, że jej małą tradycją jest tworzenie baranka z masła. Następnie niespodziewanie nawiązała do katastrofy smoleńskiej. Zaczęła od tego, że Wielkanoc jest dla niej czasem zadumy i refleksji.

W święta zawsze wspominamy naszych drogich bliskich zmarłych. Możemy oddać im hołd, szacunek, no i to robimy. Zawsze wtedy myślimy o mamie, tacie, dziadkach, ciociach i tych, którzy odeszli. Czujemy, że są z nami tego dnia, bo zawsze byli – powiedziała Popek.

Następnie wspomniała o katastrofie, która 13 lat temu wstrząsnęła Polską.

Jeszcze dzisiaj taki dzień, rocznica 13., więc myślimy o tych wszystkich ważnych zmarłych, którzy odeszli w 10. dzień kwietnia – dodała.

Ida Nowakowska mogła być zaskoczona słowami Popek, ale nie dała tego po sobie poznać.

Takie wspomnienia to jest ważna część, bo to są radosne święta, a dzięki naszym wspomnieniom tych, którzy odeszli, oni wciąż mogą żyć – stwierdziła.

Redakcja poleca

Anna Popek wróciła do „Pytania na śniadanie”

Anna Popek wróciła do „Pytania na śniadanie” po prawie ośmiu latach. Choć produkcja liczyła na to, że celebrytka spotka się z ciepłym przyjęciem, jej obecność na wizji nie wywołała oczekiwanego entuzjazmu wśród widzów.

Na instagramowym profilu celebrytki pojawiły się fragmenty odcinka z jej udziałem. A sekcję komentarzy zalały słowa krytyki.

„Dzisiejsze wydanie było oficjalną klapą. Decyzja o powrocie pani Anny bardzo nietrafiona. Każdy duet do tej pory miał coś w sobie i widać, że się ze sobą wszyscy dogadują. Dziś pani Anna wprowadzała sztywną atmosferę, gasiła wręcz pana Aleksandra (...)” – napisała rozżalona internautka.

Wygląda na to, że jeżeli zależy jej na zdobyciu sympatii widzów, Popek będzie musiała się bardziej postarać.

Źródła: RadioZET.pl