Obserwuj w Google News

Anna Popek dołączyła do Jarosława Jakimowicza „W kontrze”. Już zaliczyli wtopę

2 min. czytania
28.08.2022 15:37
Zareaguj Reakcja

Anna Popek zadebiutowała u boku Jarosława Jakimowicza jako współprowadząca program „W kontrze”. Zastąpiła Agnieszkę Oszczyk. Niestety, podczas debiutu doszło do niemałej wtopy.

W kontrze
fot. screen TVP VOD W kontrze wyd. z dn. 25.08.2022

Anna Popek zasiadła na fotelu współprowadzącej program  TVP „W kontrze”. Po Magdalenie Ogórek i Agnieszce Oszczyk to ona pozostanie u boku Jarosława Jakimowicza. W piątek, 26 sierpnia, miał miejsce debiut nowej pary gospodarzy, ale również pierwsza wpadka. Interweniował Przemysław Czarnek.

Zobacz także:  W TVP żartowano z zatrucia Odry, szczepionek, inflacji, Lewandowskich i Gessler. Internauci: „Totalna porażka”

Anna Popek współprowadzącą „W kontrze”

„W kontrze” tradycyjnie omawiano bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie. Tym razem gospodarze zaliczyli wpadkę. Nieoczekiwanie ogłosili, że Angela Merkel otrzymała Pokojową Nagrodę Nobla. Miała ją dostać za rozwiązanie kryzysu uchodźczego w 2015 roku.

Sęk w tym, że takie wydarzenie nie miało miejsca. Angela Merkel została nagrodzona przez UNESCO. Jarosław Jakimowicz nie mógł się powstrzymać:

- Aż się zaparłem mocno na nogach, żeby nie spaść pod ten stół. Wpuszczono półtora miliona ludzi i za tym stoi Angela Merkel i ona za to dostaje Pokojową Nagrodę Nobla – mówił. Anna Popek nie wyprowadziła go z błędu, a kontynuowała temat.

Redakcja poleca

- Pokojowa Nagroda Nobla może być o tyle kłopotliwa, że za chwile może się okazać, że to ona jest przyczyną tego problemu, jaki jest na Ukrainie – skomentowała.

Gościem piątkowego odcinka był minister edukacji Przemysław Czarnek, który m.in. komentował zamieszanie wokół podręcznika HiT oraz tego, jak potraktowano autora książki. Dopiero polityk wyprowadził gospodarzy z błędu.

Pasek TVP
10 Zobacz galerię
fot. TVP/Wiadomości/screen