Obserwuj w Google News

Piotr Stramowski gwiazdorem Hollywood? "To się wydarzy, otwierają się furtki"

2 min. czytania
04.07.2023 18:48
Zareaguj Reakcja

Piotr Stramowski zostanie gwiazdorem Hollywood? Polski aktor opowiedział o swoich planach dotyczących kariery w Stanach Zjednoczonych. Czy już niedługo zobaczymy go w zagranicznej produkcji?

Piotr Stramowski
fot. VIPHOTO/East News

Piotr Stramowski to popularny  aktor, któremu ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły role w filmach Patryka Vegi. Wielbiciele seriali doskonale kojarzą go z takich produkcji jak " Na dobre i na złe", "Tajemnica zawodowa" i "Bracia". Ambicje Piotra wykraczają jednak daleko poza krajową branżę filmową. Na swoim koncie ma już występy u boku zagranicznych aktorów w filmie "Katyń. Ostatni świadek", jednak prawdziwym marzeniem Stramowskiego jest zrobienie kariery w Hollywood. W programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" opowiedział o swoich zawodowych planach.

Piotr Stramowski zostanie gwiazdorem Hollywood? Polski aktor o zawodowych planach

W wywiadzie Piotr Stramowski nie ukrywał, że od początku aktorskiej kariery mierzył wysoko. Popularność w Polsce nie jest szczytem ambicji gwiazdora "Botoksu", który widzi siebie w wysokobudżetowych produkcjach rodem z Hollywood.

- Zawsze mnie ta Ameryka pociągała. Pamiętam, że poszedłem do szkoły, do Krakowa się dostałem, i mieliśmy spotkanie naszego roku. To było na pierwszym roku. Pamiętam, że usiedliśmy sobie pod Wawelem z moim przyjacielem Danielem Szczypą i patrzyliśmy sobie na Wisłę (...) rozmawialiśmy na temat naszych marzeń. Mówię: ja to bym w Hollywood chciał być. On na mnie spojrzał i mówi: słuchaj, nikomu się nie udało być w Hollywood - opowiadał.

Piotr nie ma wątpliwości, że jego marzenie da się spełnić. Poinformował, że obecnie Hollywood jest w jego zasięgu. Czy otrzymał już propozycję zza granicy?

Redakcja poleca

Piotr Stramowski wyjedzie do Stanów Zjednoczonych? Aktor o karierze w Hollywood

Piotr Stramowski wierzy w siebie i czeka na propozycję z USA. Ta jeszcze się nie pojawiła, ale zdaniem aktora rozwój platform streamingowych to szansa na docenienie jego talentu za oceanem.

- Czekam na ten moment, że to się wydarzy, zresztą otwierają się nam te furtki dzięki platformom streamingowym. Mamy już kolegów i koleżanki, którzy sobie całkiem nieźle radzą za oceanem. Więc ja nadal jestem sfokusowany na te Stany - podsumował.

Piotrowi oczywiście życzymy spełnienia zawodowego marzenia i trzymamy kciuki.