Obserwuj w Google News

Bołądź i Stramowski o swoim "pierwszym razie". "Mieliśmy takie ostre poznanie"

2 min. czytania
24.04.2023 07:54
Zareaguj Reakcja

Olga Bołądź i Piotr Stramowski w niedawnym wywiadzie opowiedzieli o początkach swojej znajomości. Mało kto wie, że już na pierwszym spotkaniu wylądowali w łóżku. "Zaczęliśmy ze Stramkiem grubo" - komentuje aktorka.

Olga Bołądź i Piotr Stramowski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Olga Bołądź i Piotr Stramowski to dwójka doskonale znanych polskich aktorów. Obydwoje doskonale znają się zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Niejednokrotnie pracowali na jednym planie, ale to pierwszy raz bardzo zapadł im w pamięć. Okazuje się, że ich pierwsze spotkanie bardzo wiele od nich wymagało. Spotkali się w 2014 roku na planie filmu "W spirali" i od razu przyszło im grać bardzo ostrą scenę seksu. Dziś wspominają to z mieszanymi uczuciami.

Olga Bołądź i Piotr Stramowski wspominają chwile, kiedy się poznali. Wylądowali w łóżku

Aktorzy pojawili się niedawno w Polsat Cafe, gdzie w programie "W bliskim planie" wspominali początek swojej znajomości. Obydwoje byli już dobrze znani i mieli ugruntowaną pozycję w branży m.in. za sprawą filmów Patryka Vegi. Wspólna gra na planie "W spirali" okazała się jednak wymagająca, bo od razu przyszło im zagrać ostrą scenę seksu. O tych chwilach Piotr Stramowski opowiadał nieco zmieszany.

Poznałem ją przy filmie "W spirali", moim pierwszym. Było to ciekawe spotkanie, bo mieliśmy taką scenę intymną. Właściwie tylko podaliśmy sobie rękę i zaczęliśmy scenę. Więc mieliśmy takie ostre poznanie - — stwierdził z zakłopotaniem aktor.
Redakcja poleca

Olga Bołądź przyznała, że sytuacja była bardzo dla obojga krępująca. - Ona była bardzo ostra - dodała Bołądź do słów Stramowskiego. - Oboje się z Piotrkiem krępowaliśmy tej sceny. Ja nie widziałam tego filmu, więc nie wiem, jak to wyszło. Natomiast rzeczywiście zaczęliśmy ze "Stramkiem" grubo - podsumowała, śmiejąc się.

Mimo niełatwych początków relacja Olgi Bołądź i Piotra Stramowskiego przerodziła się w przyjaźń i oboje świetnie się dogadują. Dodajmy, że na planie "W spirali" Piotr Stramowski poznał nie tylko Olgę Bołądź, ale także Katarzynę Warnke, która po pewnym czasie została jego żoną. Dziś gwiazdor układa sobie życie z nową partnerką, a Bołądź, która potem weszła w związek z Sebastianem Fabijańskim, również ma dziś innego ukochanego i wkrótce na świat przyjdzie ich dziecko.

Wiedzieliście, że Stramowski i Bołądź poznali się właśnie w ten sposób?

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News