Obserwuj w Google News

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka wracają do telewizji? Mają dostać nowy program

2 min. czytania
14.08.2023 08:36
Zareaguj Reakcja

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka wracają do telewizji? Według medialnych doniesień duet gwiazd zwolnionych z "Twoja twarz brzmi znajomo" ma pojawić się w nowym programie telewizyjnym. Na ekranie mamy zobaczyć ich już we wrześniu.

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski wracają do telewizji?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER EAST NEWS

Zmiany w obsadzie " Twoja twarz brzmi znajomo" wywołały niemałe kontrowersje. Nie brakowało widzów, którzy krytykowali Edwarda Miszczaka za zbyt drastyczne odświeżanie formuły programu. Największe kontrowersje wzbudziło zwolnienie z roli jurorki Katarzyny Skrzyneckiej i pożegnanie z prowadzącym show Piotrem Gąsowskim. Wielu widzów Polsatu nie wyobrażało sobie muzycznego show bez ich udziału. Dla fanów Kasi i Piotrka mamy jednak dobre wieści, już niedługo mają pojawić się w duecie w nowym programie telewizyjnym.

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka wracają do telewizji? Mają poprowadzić nowy program

W rozmowie z Plejadą Katarzyna Skrzynecka informowała, że po zwolnieniu z "Twoja twarz brzmi znajomo" nadal współpracuje z Piotrem Gąsowskim, z którym prywatnie się przyjaźni.

- My nadal pracujemy razem, gramy dużo w teatrze, więc zapraszamy na spektakle. Mam nadzieję, że jeszcze w niejednym okienku telewizyjnym się spotkamy, bo to prawdziwa uczta i radocha pracować z Piotrusiem - opowiadała.

Jak informuje portal, marzenie Katarzyny się spełniło. Już we wrześniu mają wspólnie poprowadzić nowy program telewizyjny, w którym wystąpią gwiazdy polskiego kabaretu. Nie wiadomo jeszcze, która stacja ma wyemitować nowy format z udziałem byłych gwiazd "Twoja twarz brzmi znajomo"

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka poprowadzą śniadaniowy format Polsatu?

Gąsowski i Skrzynecka poza programem z udziałem gwiazd sceny kabaretowej łączeni są także z innym formatem. W rozmowie z "Super Expressem" osoba związana z Polsatem zdradziła, że aktorka i prezenter mają być kandydatami na gospodarzy śniadaniówki Polsatu.

- Niewykluczone, że Kasia i Piotrek będą prowadzić śniadaniówkę Polsatu. Oboje są też świetnymi aktorami, z zacięciem komediowym. Polsat teraz kręci dużo nowych seriali. Prawdopodobnie i dla nich będą jakieś role - czytamy.

Stacja do tej pory nie potwierdziła medialnych doniesień, ale z pewnością nie brakuje widzów, którzy chętnie przywitaliby poranek w towarzystwie Katarzyny i Piotra. Widać było wyraźnie, jaką cieszą się popularnością, kiedy odchodzili z "Twoja twarz brzmi znajomo".

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News