Obserwuj w Google News

Cena pierścionka zaręczynowego Beaty Kozidrak zwala z nóg. Nosi na placu wartość mieszkania

2 min. czytania
23.04.2023 15:58
Zareaguj Reakcja

Beata Kozidrak kilka dni temu zaskoczyła fanów informacją o zaręczynach. Narzeczony wokalistki nie oszczędzał na ukochanej – błyskotka na palcu Kozidrak ma wartość mieszkania w Warszawie.

Cena pierścionka zaręczynowego Beaty Kozidrak zwala z nóg. Nosi na placu wartość mieszkania
fot. Wojciech Stróżyk/East News

Beata Kozidrak przez niespełna 37 lat była związana z Andrzejem Pietrasem. Między małżonkami pojawił się kryzys, który mimo wielu prób nie został zażegnany. Para rozwiodła się w 2016 roku. W swojej książce „Beata. Gorąca krew” wokalistka wyjaśnia, że powodem rozstania był nałóg: - Kiedy w nasze szalone, ale długo szczęśliwe życie, wdarł się nałóg, robiłam wszystko, aby pomóc Andrzejowi. To były dramatyczne chwile – wspominała.

Zobacz też:  Kozidrak opowiedziała o swoim życiu łóżkowym. Ujawniła pikantne szczegóły

Beata Kozidrak znów zakochana

Po trudnych przejściach Kozidrak znów odnalazła szczęście. Wiemy, że wybranek artystki jest od niej młodszy. Wokalistka nie zdecydowała się jeszcze na wprowadzenie swojego ukochanego na salony, ale wiele wskazuje na to, że może się to zmienić. Kozidrak w rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że status jej związku uległ zmianie – para jest już narzeczeństwem.

Choć artystka nie otworzyła się na temat okoliczności zaręczyn, to sprytne media dotarły do najważniejszych informacji – do wartości pierścionka. Portal „Plotek” dowiedział się, że „błyskotka”, którą została obdarowana Beata Kozidrak to mała fortuna. Wokalistka sama przyznała, że nosi "cztery karaty szczęścia".

Redakcja poleca

Ile kosztował pierścionek zaręczynowy Beaty Kozidrak?

Nazwa modelu pierścionka zdradza wszystko, bo biżuteria, którą dostała Kozidrak została nazwana "Queen of Diamonds”. Na stronie producenta dowiadujemy się, że zakup tej błyskotki jest możliwy tylko po osobistym stawieniu się w punkcie. Cena jest zależna od dobru kamienia. „Plotek” podaje, że w przypadku pierścionka Beaty Kozidrak mowa nawet o 800 tys. zł.

Ma facet gest, prawda?

Jerzy Stuhr / Borys Szyc / Joanna Liszowska
11 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / TRICOLORS/East News