Obserwuj w Google News

Kozidrak opowiedziała o swoim życiu łóżkowym. Ujawniła pikantne szczegóły

2 min. czytania
16.03.2023 16:07
Zareaguj Reakcja

Beatę Kozidrak i jej aktualnego partnera dzieli aż 17 lat, jednak piosenkarka jest w stanie przymknąć oko na różnicę wieku. Jej zdaniem wybranek staje na wysokości zadania. Także w sypialni.

Beata Kozidrak
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Beata Kozidrak ma za sobą ciężki okres. We wrześniu 2021 roku wokalistka Bajmu została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miała 2 promile w wydychanym powietrzu. Ten incydent mógł ją kosztować karierę. Na piosenkarkę wylał się potworny hejt i choć od rozprawy sądowej, podczas której usłyszała wyrok, minął prawie rok, temat jej występku wraca do mediów jak bumerang.

Na Kozidrak nałożono karę pieniężną w wysokości 200 stawek dziennych, z których każda wynosiła 250 złotych. Dodatkowo objęto ją pięcioletnim zakazem prowadzenia pojazdów. Nie były to jednak jedyne konsekwencje jej przewinienia. W sieci wciąż nie brakuje głosów krytykujących zachowane piosenkarki i wygląda na to, że czarny PR będzie jej towarzyszył jeszcze przez jakiś czas.

Na szczęście Beata ma oparcie w partnerze.

Redakcja poleca

Beata Kozidrak opowiedziała o młodszym partnerze

W 2016 roku Beata Kozidrak zakończyła trwający prawie cztery dekady związek z Andrzejem Pietrasem, z którym ma dwie córki. Później na jakiś czas dała sobie spokój ze związkami. Aż w końcu ogłosiła, że spotyka się z młodszym o 17 lat mężczyzną, którego poznała w klinice dentystycznej.

Chociaż zwykle niechętnie opowiada o wybranku, w swojej książce wokalistka Bajmu nie szczędziła pikantnych szczegółów dotyczących ich relacji. Zdradziła między innymi, że czuje się spełniona w każdym aspekcie.

Oczywiście w łóżku jest ogień... Tak, jestem kobietą, która może znaleźć uczucie w każdym wieku. Życzę takiej odwagi wszystkim - możemy przeczytać w jej książce.
Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl