Obserwuj w Google News

Paweł Kukiz wydał córkę za mąż. Pola pochwaliła się zdjęciem z sesji ślubnej

2 min. czytania
11.10.2023 18:55
Zareaguj Reakcja

Córka Pawła Kukiza, Pola, zdradziła, że jest już po ślubie. Uroczystość odbyła się w sierpniu 2023 roku, lecz dopiero teraz 29-latka zdecydowała się opublikować zdjęcie z tamtego wydarzenia. Na Facebooku można podziwiać fotografię z sesji ślubnej Poli Kukiz. 

Córka Pawła Kukiza, Pola Kukiz, wzięła ślub
fot. Bartosz Krupa/EAST NEWS

Paweł Kukiz od kilku lat aktywnie działa na polskiej scenie politycznej. Były wokalista Piersi założył ruch Kukiz'15 i dostał się do Sejmu, a w najbliższych wyborach parlamentarnych 2023 będzie startował z listy PiS. Prywatnie polityk od wielu lat jest szczęśliwym mężem Małgorzaty, z którą ma trzy córki: 32-letnią Julię, 29-letnią Polę i urodzona w 2000 roku Hannę. Niedawno druga córka Pawła Kukiza wyszła za mąż.

Redakcja poleca

Córka Pawła Kukiza, Pola, opublikowała zdjęcie ze ślubu 

Ślub Poli Kukiz odbył się w sierpniu 2023 roku. Kameralną uroczystość udało się utrzymać w tajemnicy przed fotoreporterami, przez co do mediów nie trafiły żadne zdjęcia Poli w białej sukni. Kilka miesięcy po wydarzeniu córka Pawła Kukiza niespodziewanie opublikowała na Facebooku fotografię ze swojej sesji ślubnej.

Na zamieszczonym zdjęciu widać Polę z koronkowym welonem, trzymającą bukiet kwiatów. Widoczny jest też fragment sukni, który zdradza, że panna młoda wybrała elegancki model odsłaniający ramiona i dekolt. Pod profilowym zdjęciem pojawiła się adnotacja "19.08.23", czyli data ślubu. Pola Kukiz jednak nie ujawniła szczegółów ceremonii ani tego, kim jest jej mąż.

Paweł Kukiz jest już dziadkiem. Jego córka Julia urodziła syna

W czerwcu 2021 roku Paweł Kukiz z radością zawiadomił, że jego najstarsza córka, Julia Kukiz, obdarzyła go wnukiem. "Zostałem dziadkiem!!! Chłopczyk, 10/10, 3200! Niech Wam dobry Bóg błogosławi, Wnusiu, Juleczko, Marcinku!" - przekazał na Facebooku przewodniczący Kukiz'15. 

Polityk i jego żona Małgorzata zostali dziadkami po raz pierwszy. Paweł Kukiz wprost szalał ze szczęścia i rozpływał się nad wnukiem w tabloidzie. Rola dziadka wyraźnie przypadła mu do gustu. 

"Jaki on jest śliczny, taki kochany! Już się zastanawiam, na którym drzewie w ogrodzie mu wybudować domek. [...] Aż trudno mi to uczucie określić, koledzy wcześniej mi mówili: zobaczysz, narodziny wnuka, jaka to jest radość z nowych narodzin. Do końca im nie wierzyłem. Ale mieli rację - to jest taka dojrzała radość. Coś niebywałego! Niesamowite, duchowe przeżycie związane z cudem narodzin, życia, egzystencji, przemijaniem" - wyznał w rozmowie z "Faktem".

Nie przegap
Robert Biedroń, Krzysztof Śmiszek
6 Zobacz galerię
fot. print screen z Krzysztof Śmiszek/Instagram