Obserwuj w Google News

Ostre słowa w „Dzień dobry TVN”. Uderzono w Czarnka po śmierci syna posłanki

2 min. czytania
06.03.2023 12:53

Poniedziałkowe wydanie Dzień dobry TVN” poprowadziły Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. Podczas przeglądu prasy odniesiono się do sprawy śmierci syna posłanki KO, Magdaleny Filiks. Padły dosadne słowa.

Dzień dobry TVN
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

W „Dzień dobry TVN” poruszono temat śmierci syna posłanki. Mikołaj zmarł 17 lutego, niedługo obchodziłby 16. urodziny. Sprawą zajęła się już prokuratura, a wiele gwiazd krytykuje prorządowego dziennikarza, który doprowadził do ujawnienia personaliów ofiary pedofila. Oprócz Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak w studiu TVN pojawił się też Andrzej Stankiewicz – redaktor naczelny portalu „Onet”.

Zobacz także:  Kinga Rusin o śmierci syna posłanki PO. Zmiażdżyła PiS. „Robicie politykę na śmierci”

Dzień dobry TVN: ostre słowa pod adresem Przemysława Czarnka

- To się nie miało prawa wydarzyć. I nigdy nie ma prawa się więcej wydarzyć. Drodzy koledzy dziennikarze, pseudodziennikarze, ministrowie, którzy bronicie ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia, co znaczy ból i zły dotyk – poruszyła trudny temat Ewa Drzyzga.

Głos zabrał również Andrzej Stankiewicz. Redaktor naczelny nie żałował ostrych słów w kierunku ministra edukacji, Przemysława Czarnka.

- To właśnie minister Czarnek, minister od dzieci i edukacji mówi, że właśnie to jest dowód na to, że tamta strona kryje afery pedofilskie. Facet siedział od roku, kto kogo krył panie ministrze? - pytał dosadnie gość „Dzień dobry TVN”.

Redakcja poleca

Andrzej Stankiewicz nawiązał też do rozdawnictwa milionów złotych poprzez „willę plus” i do niepilnowania tego, ile ukraińskich dzieci przebywa w Polsce. Na koniec dodał:

- Panie ministrze weź się pan do roboty, chroń pan dzieci – usłyszeliśmy.

- To bardzo trudny temat, ale myślę, że bardzo dobrze, że nie zostawiliśmy go bez echa – skwitowała Ewa Drzyzga.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS