Obserwuj w Google News

„No to mnie pani zaskoczyła”: Małgorzata Opczowska ma nietypowe hobby

2 min. czytania
17.01.2023 08:28
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Opczowska to „prawnik z wykształcenia, dziennikarz z zamiłowania” jak sama o sobie pisze znana prezenterka Telewizji Polskiej. Kobieta podzieliła się właśnie z tysiącami fanów informacją o swoim nietypowym hobby. W komentarzach szok i niedowierzanie.

„No to mnie pani zaskoczyła”: Małgorzata Opczowska ma nietypowe hobby Nie zgadniecie jakie
fot. Jan Bogacz/TVP/East News

Małgorzata Opczowska-Łęska związana jest z telewizją od lat. Obecnie jest jedną z prowadzących programy śniadaniowe w Telewizji Polskiej, ale jeszcze kilka lat temu jej twarz można było oglądać w konkurencyjnym TVN. Zanim zaczęła zadawać gościom pytania w osławionym programie „ Pytanie na śniadanie”, zajmowała się prowadzeniem interaktywnych teleturniejów na antenie. Na pewno kojarzycie takie formaty jak: „Apetyt na kasę”, „Mania grania” czy „Granie na śniadanie”, w których zasłynęła prowadząca. Dziś trzydziestoczteroletnia mężatka zaskakuje swoich fanów prywatnym wyzwaniem, dotyczącym swojego nietypowego hobby. Wiemy, co to jest.

Redakcja poleca

Małgorzata Opczowska zaskakuje. Jej hobby budzi szok

Opczowska-Łęcka podzieliła się na swoim koncie w portalu społecznościowym Instagram, które można znaleźć pod nazwą @opczowska_malgorzata, serią fotografii, przedstawiających specyficzne przedmioty, które od lat kolekcjonuje prezenterka. Na dziesięciu zdjęciach, które w poniedziałek 16 stycznia 2023 roku wieczorem Łęcka wrzuciła na Instagram, widzimy kobietę w towarzystwie drewnianych koników na biegunach.

– Uwielbiam koniki na biegunach. Zbieram od lat, duże, małe, drewniane, metalowe, ceramiczne, kryształowe, stare i nowe.

W następnej części wiadomości chwali się, że jej kolekcja sięga aż 100 lat wstecz. Jej najstarszy okaz powstał bowiem aż w latach 20. XX wieku i był prezentem od rodzicielki Opczowskiej. „Kupiony na targu staroci w nadmorskiej miejscowości”. To właśnie on, sprezentowany przed laty, rozpoczął kolekcję prezenterki i obudził w niej bakcyla do zbieractwa.

– Przez ponad 20 lat uzbierałam ich trochę. Znajomi i przyjaciele wiedzieli, że to zawsze będzie trafiony prezent. Na zdjęciach tylko kilka egzemplarzy przepastnej kolekcji.

„No to mnie pani zaskoczyła”. Fani reagują na kolekcję koników Małgorzaty Opczowskiej

Fanów wcięło. W komentarzach toczy się dyskusja, który z fanów jest najbardziej zaskoczony rewelacją Opczowskiej. Ci chętnie dzielą się też własnym hobby, chwaląc się, jakie przedmioty w większej ilości znajdują się w ich domostwach.

– No to mnie Pani zaskoczyła. Piękna kolekcja, ciekawe hobby. Nic nie zbieram, jakoś nic mnie tak nie urzekło.

– Piękna kolekcja! Zbierałam wiele rzeczy! Ostatnio fajans z Włocławka!❤

– Pięknie. Super kolekcja – to tylko wybrane z komentarzy, które znajdziemy pod postem Opczowskiej.

Uwagę internautów przykuły także wieńce świąteczne, które widać w tle zdjęcia z konikami.

­– Piękna prowadząca i nasze piękne wieńce w tle. Pozdrawiamy ❤ – możemy przeczytać w komentarzu sklepu internetowego, który również ochoczo komentuje post prezenterki TVP.

Zobacz także  Małgorzata Tomaszewska spisała testament. Gwiazda TVP samotnie wychowuje synka

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów