Obserwuj w Google News

Natasza Urbańska marzy o Eurowizji. Sporo zainwestowała!

2 min. czytania
17.02.2023 16:43
Zareaguj Reakcja

Już wkrótce poznamy reprezentanta Polski w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. O to zaszczytne miano walczyć będzie 10 gwiazd – do ich grona dołączyła Natalia Urbańska, której bardzo zależy na występie podczas Eurowizji 2023. Celebrytka pochwaliła się klipem do konkursowego utworu. Musiała wyłożyć niezłą sumkę!

Natasza Urbańska
fot. Fotokibit/East News

Natasza Urbańska rozpoznawalność zyskała dzięki występom na scenie Teatru Buffo – ma na swoim koncie role w spektaklach takich jak „Polita” czy „Metro”. Tam też poznała swojego męża Janusza Józefowicza, który w teatrze pełni funkcję dyrektora artystycznego. Celebrytkę mogliśmy zobaczyć również w wielu programach rozrywkowych – „Jak oni śpiewają”, „Bitwa na głosy” czy „Taniec z gwiazdami”.

Zobacz także: Natasza Urbańska chwali się 13-letnią córką. Podobna do mamy?

Natasza Urbańska ma na swoim koncie spory dorobek muzyczny

Gwiazda wydała 3 płyty: „Hity Buffo vol. 1”, „RAJD 44” oraz „One”. Albumy zostały dość ciepło przyjęte przez słuchaczy, jednak jeden z hitów budził niemałe kontrowersje. Teledysk, który nagrała do piosenki „Rolowanie” nie przypadł do gustu części Polaków, a Urbańska spotkała się falą hejtu w mediach społecznościowych. To jednak wcale nie zniechęciło jej do rozwijania kariery muzycznej. Jak przyznała, muzyka jest żywiołem i dodaje jej skrzydeł.

Chciałabym grać na największych scenach Europy, świata. Chciałabym dzielić się moją estetyką. Mam też w głowie projekt musicalowy. Muzyka sprawia, że chce się wstawać rano, że nie idę do pracy, bo muszę. To jest mój żywioł, moja pasja. A życie bez pasji... nie wiem, jak to się robi... Na szczęście postawiłam na muzykę i to jest piękne

– mówiła w wywiadzie dla portalu „Cozatydzien.tvn.pl”.

W wakacje 2022 roku piosenkarka pojawiła  się na festiwalu TVN w Sopocie, gdzie stanęła do rywalizacji o Bursztynowego Słowika. Mimo porażki celebrytka nie poddaje się i wygląda na to, że postanowiła sięgnąć wyżej.

Natasza Urbańska wystąpi na Eurowizji 2023? Sporo wydała na ten cel

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Konkursu Piosenki Eurowizji. W tym roku wydarzenie odbędzie się w Liverpoolu, a o reprezentowanie naszego kraju na międzynarodowej scenie zawalczą m.in. Jann, Maja Hyży czy Dominik Dudek. W szranki postanowiła stanąć również Natasza Urbańska, która sporo zainwestowała w to przedsięwzięcie.

15 lutego ukazał się teledysk wokalistki do singla „Lift You Up” i jak donosi portal „Plejada” przy klipie pracowały osoby zajmujące się kręceniem nagrań do piosenek Mariny Łuczenko-Szczęsnej, a cały projekt wyniósł Urbańską ok. 50 tysięcy złotych. Żona Józefowicza zainwestowała m.in. w spektakularne kostiumy i ma nadzieję, że inwestycja zwróci jej się w postaci szansy wystąpienia na Eurowizji 2023.

Wsparcie dla Urbańskiej zadeklarowała Doda, która oznajmiła za pośrednictwem Instagrama, że jeśli celebrytce uda się przejść zwycięsko przez prelekcje do konkursu, może liczyć na jej obecność w Liverpoolu. Dorota Rabczewska obiecała pełnić funkcję „dyrektora kreatywnego występu”.

Liczycie na sukces Nataszy Urbańskiej i jej występ w Konkursie Piosenki Eurowizji?

RadioZet.pl/„Cozatydzien.tvn.pl”/"Plejada"

Krystian Ochman Eurowizja 2022 ceremonia otwarcia
5 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe / EBU / Andres Putting, MARCO BERTORELLO/AFP/East News