Obserwuj w Google News

Natasza Urbańska chwali się 13-letnią córką. Podobna do mamy?

2 min. czytania
17.11.2022 13:01
Zareaguj Reakcja

Natasza Urbańska zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcia z efektownej, świątecznej sesji reklamowej dla jednej ze znanych sieci odzieżowych. Celebrytka w kampanii wystąpiła w nastoletnią córką, Kaliną. Nastolatka planuje pójść w ślady sławnej mamy?

Natasza Urbańska
fot. VIPHOTO/East News

Natasza Urbańska popularność zyskała dzięki głośnemu związkowi z 18 lat starszym choreografem, Januszem Józefowiczem, którego zobaczyła pierwszy raz w wieku zaledwie 13 lat. Obecnie celebrytka i jej mąż uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie i niedługo będą świętować 14 rocznicę małżeństwa.

Para doczekała się córki – Kalina Józefowicz ma już 13 lat i wygląda bardzo dojrzale jak na swój wiek.

Zobacz także:  Natasza Urbańska komentuje plotki o rozstaniu z Januszem Józefowiczem. "Przeszliśmy wyboistą drogę"

Natasza Urbańska wystąpiła z córką w kampanii reklamowej

Natasza Urbańska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje obecnie ponad 150 tysięcy użytkowników.

W najnowszym poście celebrytka pochwaliła się efektami świątecznej kampanii reklamowej dla marki odzieżowej Sinsay, w której brała udział z dorastającą pociechą.

 Moi Drodzy, Święta tuż za rogiem! To moja ulubiona pora roku – zapachy, kolory, rodzina, domowe ciepło i te same filmy obejrzane setki razy

– napisała piosenkarka pod zdjęciami z wyjątkowej sesji.

Redakcja poleca

Córka Urbańskiej i Józefowicza wielkimi krokami wchodzi do świata show-biznesu. Postanowiła iść w ślady sławnej mamy i wkrótce będzie można podziwiać ją w musicalu „Metro” w teatrze muzycznym Studio Buffo. Reżyserem spektaklu jest sam Janusz Józefowicz, jednak, jak zarzekają się rodzice Kaliny, angaż w sztuce nie jest ich zasługą.

Natasza stara się pomóc latorośli w zdobyciu rozpoznawalności, pozując z córką do zdjęć reklamowych. Wygląda na to, że z niezłym efektem – instagramowi obserwatorzy zostawili pod postem Urbańskiej ponad 2 tysiące reakcji.

Wróżycie Kalinie Józefowicz spektakularny sukces?

Ron Howard i Bryce Dallas Howard
10 Zobacz galerię
fot. Media Punch/Rex Features/East News