Obserwuj w Google News

Narzeczona Krzysztofa Skiby zdradziła nowe szczegóły ślubu. Weźmie nazwisko męża?

2 min. czytania
05.06.2023 07:58
Zareaguj Reakcja

Karolina Kempińska otworzyła się w sieci na temat przygotowań do ślubu z Krzysztofem Skibą. Wybrała już suknię i opowiedziała, jak kreacja będzie wyglądać. Poruszyła także bardzo ważną kwestię.

Karolina Kempińska i Krzysztof Skiba
fot. Instagram/@karokempi/screen

Ślub Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej zbliża się wielkimi krokami. Od jakiegoś czasu wiemy, że lider Big Cyca i jego ukochana pobiorą się w Łodzi, a udzieli go prezydentka Hanna Zdanowska. Ma to być skromna i kameralna uroczystość tylko w obecności najbliższych osób pary. Całkiem niedawno Kempińska zaprezentowała swój próbny makijaż ślubny, co potwierdziło tylko, że zaślubiny odbędą się raczej na początku lata niż pod koniec. Teraz ukochana Krzysztofa Skiby zdradziła, jaką będzie miała suknię ślubną. Przy okazji została zapytana przez fanów, jakie nazwisko przyjmie po ślubie. I na to pytanie odpowiedziała. Zaskakujące?

Karolina Kempińska już wybrała suknię ślubną. Będzie głęboki dekolt?

Karolina Kempińska na Instagramie pokazuje mnóstwo zdjęć w skąpych strojach. Przyzwyczaiła internautów do tego, że nie boi się odważnych, a nawet kontrowersyjnych stylizacji. Tym bardziej można spodziewać się tego typu kreacji ślubnej. Okazuje się jednak, że przyszła żona Krzysztofa Skiby w tym szczególnym dniu chce zaprezentować się całkiem inaczej. W rozmowie z Pomponikiem przekazała, że chce wyglądać bardzo skromnie. O dekoltach nie ma mowy.

- To wszystkich zszokuje. Będę miała skromną sukienkę, bez żadnego dekoltu […]. Ja poszłam wybrać suknię z mamą, bo siostra mieszka w Anglii. Wybrałam trzy sukienki, drugą przymierzyłam i mama powiedziała, że to jest to! To jest taka klasyczna suknia, bardzo grzeczna — przekazała Kempińska.

Redakcja poleca

W rozmowie z Pomponikiem przekazała także, że cała ceremonia będzie miała skromny charakter, ale nie tylko ze względu na liczbę gości. Nie będzie na pewno tradycyjnego wesela.

- Ja chcę taki skromy ślub. Mam tylko panią florystkę, ale też dużo dekoracji sama przygotowałam. Nie będziemy mieć tradycyjnego wesela, nie będzie pierwszego tańca, nie chcemy gier weselnych, bo ja tego nie znoszę — wyjaśniła ukochana Krzysztofa Skiby.

Karolina Kempińska przyjmie nazwisko po Krzysztofie Skibie?

Również internauci dopytują Karolinę na Instagramie o różne szczegóły, związane z uroczystością. Ostatnio byli ciekawi, czy Karolina przyjmie nazwisko po mężu. Od razu szczerze odpowiedziała. Okazuje się, że Krzysztof Skiba jest w tym zakresie tradycjonalistą. Jego ukochana na pomysł po prostu przystała.

Karolina Kempińska
fot. Instagram/@karokempi/screen

- Już postanowione — Karolina Skiba. Myślałam nad Skiba-Kempińska, ale Krzyś woli, żeby było po nim w całości i bardzo mi się to podoba – podsumowała Kempińska.

Za przygotowania już dawno wziął się także Krzysztof Skiba, który przed ważnym dniem postanowił zrzucić nieco kilogramów.

Ślub odbędzie się już niebawem. Fani pary z niecierpliwością czekają na kolejne nowiny w tej sprawie — a może już zdjęcia z uroczystości.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl