Obserwuj w Google News

Monika Richardson poddana torturom. To zdjęcie Was zszokuje

3 min. czytania
27.01.2023 18:08
Zareaguj Reakcja

Monika Richardson znów zaskakuje. Kolejna relacja polskiej gwiazdy budzi żywe emocje internautów, którzy wariują, widząc co nowego zrobiła ich ulubienica. Tym razem była partnerka Zbigniewa Zamachowskiego wrzuciła zdjęcie z… tortur.

Monika Richardson poddana torturom. To zdjęcie Was zszokuje
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Monika Richardson poddana torturom – to hasło, które zelektryzowało polskich internautów w piątek 27 stycznia 2023 po południu. Prezenterka telewizyjna, a prywatnie była partnerka aktorka Zbigniewa Zamachowskiego, z którym wciąż się nie rozwiodła, zaskoczyła wszystkich swoich fanów nietypowym zdjęciem, wrzuconym w piątek wczesnym popołudniem. Co dokładnie pokazała artystka?

Redakcja poleca

Monika Richardson poddana torturom 

Fotografia, która pojawiła się na profilu @monikarichardson na Instagramie, obserwowanym przez 38,3 tysiąca fanów, przedstawia pokój tortur. A przynajmniej tak humorystycznie prezenterka nazywa pomieszczenie w Bristol ART & Medical SPA, skąd wrzuciła w zamierzeniu zabawne zdjęcie.

– Miły moment przed torturą, dla niepoznaki zwaną pieszczotliwie refleksologią stóp… <śmiejące się buźki>

Richardson dodała nie tylko roześmiane emotikony, ale także trzy hashtagi. Uwagę przykuwa w szczególności ten, mówiący, że „ledwo żyję” (#ledwozyje), pokazujący, że prezenterka musiała się nieźle namęczyć, żeby móc się zrelaksować.

Refleskologia stóp – co dokładnie oznacza?

Zabieg, któremu poddała się Monika Richardson w Bristol Art & Medial SPA nazywa się refleksologią stóp. Co dokładnie oznacza i na czym polega?

Refleksologia stóp to metoda alternatywnego leczenia, która opiera się na teorii, że na stopach znajdują się punkty odpowiadające różnym narządom i układom ciała. Masowanie tych punktów ma na celu poprawę funkcjonowania organizmu i zmniejszenie dolegliwości zdrowotnych. Refleksologia stóp jest uważana za formę terapii manualnej i jest często stosowana jako uzupełnienie tradycyjnego leczenia medycznego.

Monika Richardson – czemu znów o niej głośno?

Monika Richardson w ostatnich tygodniach znów pojawia się na nagłówkach serwisów plotkarskich. Z jakiego powodu? Przede wszystkim, dlatego, że fanów wciąż interesuje status jej związku z aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Para, choć nie mieszka razem i znajduje się w separacji, wciąż nie zdecydowała się zdecydować o oficjalnym rozwodzie. Taki stan rzeczy mocno zaskakuje fanów, którzy liczą jednak, że być może ich ulubieńcy do siebie wrócą. Nic wprawdzie na to nie wskazuje, ale prawdą jest, że wciąż nie rozpoczęło się żadne oficjalne postępowanie rozwodowe, więc wciąż jest szansa na danie kolejnej szansy „tej pięknej miłości”, jak mówi się o niej w piosenkach.

Drugim powodem, dla którego o Monice Richardson było głośno w ostatnich tygodniach, jest jej prześmiewczy wpis, gratulujący „reżimowej” Telewizji Polskiej podzielenie się występem sylwestrowym amerykańskiej grupy mzycznej Black Eyed Peas, którego członkowie podczas koncertu mieli na sobie tęczowe opaski, na znak solidarności z osobami ze społeczności LGBTQ+.

–  Cieszę się, że firma w której spędziłam 25 lat swojego życia i z którą łączy mnie ogromny sentyment, poprzez zaproszenie na swój koncert sylwestrowy wspaniałej grupy Black Eyed Peas, zaczęła nareszcie postępować zgodnie ze swoją misją, promując w społeczeństwie postawę otwartości i tolerancji wobec nienormatywności, oraz edukując młodych ludzi na temat szacunku i inkluzywności wobec osób LGBT+. Brawo Telewizja Polska!  - napisała wtedy na swoim koncie na Instagramie.

Czytaj także:  „Miłość, miłość w Zako... sanatorium“. Czy uczestnicy „Sanatorium Miłości“ są razem? Jest komentarz

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali