Obserwuj w Google News

Zamachowscy jednak się nie rozwodzą? Pozostają małżeństwem

2 min. czytania
04.01.2023 17:30
Zareaguj Reakcja

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wciąż się nie rozwiedli. Aktor ostro zareagował na pytanie, czy w nowym roku formalnie zakończy swoje małżeństwo. Zamierza pozostać mężem Moniki? 

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski
fot. VIPHOTO/East News

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się wiosną 2021 roku. Wkrótce wyszło na jaw, że związek popularnej pary chwiał się już od dłuższego czasu. Richardson zwierzyła się w wywiadzie, że w trakcie małżeństwa Zbigniew dopuścił się zdrady i choć ona mu wybaczyła, aktor nie chciał dłużej kontynuować związku. 

Od czasu rozstania w życiu obojga małżonków sporo się zmieniło. Zbigniew Zamachowski związał się z aktorką Gabrielą Muskałą, a Monika Richardson znalazła pocieszenie u boku biznesmena Konrada Wojterkowskiego. Była para jednak do dzisiaj nie uregulowała kwestii rozwodu i co ciekawe, oficjalnie unika tematu. 

Redakcja poleca

Rozwód Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego wciąż nie doszedł do skutku  

Jak donosi "Fakt", Richardson i Zamachowski nadal formalnie pozostają małżeństwem. Mimo że gwiazdy rozstały się prawie dwa lata temu, do dzisiaj nie wpłynął do sądu żaden pozew rozwodowy

Aktor i była prezenterka "Pytania na śniadanie" milczą na temat przyczyn takiego stanu rzeczy. Tabloid zapytał Zbigniewa Zamachowskiego, czy w nowym roku zamierza uregulować sprawy rozwodowe z Moniką Richardson, ale temat byłej partnerki wyraźnie go zirytował. - Monika mnie już nie interesuje. Proszę mnie o nią nie pytać - cytuje aktora "Fakt".

Gwiazdor "Zawróconego" nie wypowiedział się na temat formalnego zakończenia swojego trzeciego małżeństwa. Nawet Monika Richardson, zwykle chętnie dzieląca się szczegółami swojego pożycia ze Zbyszkiem, nagle nabrała wody w usta. 

Wygląda na to, że popularna niegdyś para jeszcze trochę pobędzie razem na papierze. 

EN_01309435_0470
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS