,

Monika Richardson kupiła synowi mieszkanie bez kredytu. Skąd miała pieniądze?

25.05.2023 18:41

Monika Richardson pochwaliła się w sieci, że kupiła synowi mieszkanie bez kredytu. Dziennikarka zdradziła, jak udało jej się tego dokonać. Zaapelowała także do fanów w ważnej sprawie dotyczącej finansów. 

Monika Richardson
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER EAST NEWS

Monika Richardson to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, która ogólnopolską rozpoznawalność zawdzięcza współpracy z Telewizją Polską. Mogliśmy oglądać ją między innymi w "Pytaniu na śniadanie" i "Europa da się lubić". W mediach głośno było także o trzech małżeństwach i rozwodach Richardson. W 2021 roku potwierdziła rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim i związała z Konradem Wojterkowskim. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, zakończyli związek w maju 2023 roku.

Monika jest mamą dwójki dzieci, syna Tomasza i córki Zofii. Ich ojcem jest drugi mąż dziennikarki, pilot Jamie Malcolm. Richardson dba o pociechy i stara się pomagać im w dorosłym życiu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się, że kupiła 22-letniemu Tomaszowi mieszkanie bez kredytu. Jak udało jej się zdobyć pieniądze?

loader

Monika Richardson kupiła synowi mieszkanie bez kredytu. Dziennikarka wygrała w sądzie

Na profilu Moniki Richardson pojawił się wpis, w którym dziennikarka podzieliła się z fanami radosną nowiną. Udało jej się kupić synowi mieszkanie z zabytkowej kamienicy bez konieczności spłacania kredytu. Okazało się, że 51-latka miała środki na zakup nieruchomości dzięki wygranej sprawie sądowej.

- Kupiłam dzisiaj mieszkanie dla syna. Piękne, w zabytkowej kamienicy. Bez kredytu. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wygrana w procesie sądowym, w tzw. pozwie frankowym. Sprawa trwała wprawdzie 5 lat, ale zakończyła się prawomocnym wyrokiem w II instancji, który de facto unieważnił umowę kredytową - czytamy we wpisie.

Monika podziękowała kancelarii, która reprezentowała jej interesy i zachęciła fanów do walki o swoje.

- Frankowicze, do boju! - zaapelowała.

Internauci zasypali Richardson komentarzami i dzielili się swoimi doświadczeniami.

Monika Richardson chwali się, że kupiła synowi mieszkanie. Internauci zareagowali

Pod postem zadowolonej Moniki Richardson pojawiło się wiele komentarzy. Fani gratulowali dziennikarce wygranej w sądowej batalii. Okazało się, że wielu z nich także walczy w procesach frankowych.

- Brawo Moniś. Moja mama też walczy.

- To super Moni, opłacało się czekać te 5 lat. Gratuluję wytrwałości, wszystkiego dobrego i niech syn dba o mieszkanie.

- Gratuluje bardzo (...) Też jestem klientką tej kancelarii, trzeci rok już walczę. Pozdrawiam serdecznie.

- Wspaniała, przedsiębiorcza kobieta - czytamy.

Pozostaje pogratulować Tomaszowi tak zaradnej mamy.

Logo radiozet Dzieje się