Obserwuj w Google News

Monika Richardson broni Katarzyny Dowbor. „Miszczak się nudzi, to sobie zarządza”

2 min. czytania
08.05.2023 17:03
Zareaguj Reakcja

Monika Richardson gorzko wypowiedziała się na temat zwolnienia Katarzyny Dowbor z Polsatu. Zdaniem dziennikarki Edward Miszczak podjął złą decyzję, a „Nasz nowy dom” stracił prawdziwą gwiazdę.

monika-richardson-broni-katarzyny-dwobor-miszczak-się-nudzi-to-sobie-zarządza
fot. Wojciech Strozyk/East News, Artur Zawadzki/East News

Katarzyna Dwobor została zwolniona z Polsatu. Dziennikarka nie poprowadzi nowej edycji programu „Nasz nowy dom”. Decyzję o pożegnaniu się z prowadzącą podjął podobno Edward Miszczak. Niestety nie spodobało się to fanom programu, którzy nie zostawili na nowym dyrektorze programowym suchej nitki.

Zakończenie współpracy słonecznej stacji z Katarzyną Dowbor zdążyła już skomentować Nina Terentiew. Za dziennikarką wstawiła się też jej synowa, Joanna Koroniewska. - Psy szczekają, a karawana jedzie dalej - pocieszała teściową aktorką. Swoje wsparcie wyraziła także Monika Richardson. Co powiedziała o zwolnieniu Dowbor i decyzji Miszczaka?

Redakcja poleca

Richardson gorzko o Miszczaku. Nowa prowadząca „Nasz nowy dom” będzie „wydmuszką”?

Katarzyna Dwobor opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym opisała kulisy jej zwolnienia. Gwiazda ponoć musiała pożegnać się z programem „ Nasz nowy dom”, ponieważ ma on zostać „odświeżony”. - Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich - napisała smutna dziennikarka.

To nie pierwszy taki przypadek w karierze Katarzyny Dowbor. Wcześniej została ona zwolniona z TVP. Wtedy także argumentowano to koniecznością postawienia na młodszą kadrę. Z Telewizji Polskiej niedawno została natomiast wyrzucona Monika Richardson, która postanowiła wesprzeć koleżankę z branży.

- Co powiedzieć, ręce opadają. Pan Miszczak się nudzi, to sobie zarządza. Kaśka, jesteś najlepsza. Wiesz to zresztą. Dziękuję Ci za ten program - masz rację, to był program misyjny - zwróciła się do dziennikarki w komentarzu.

W dalszej części swojej wypowiedzi Richardson postanowiła wyrazić swoje wątpliwości dotyczące dalszej przyszłości programu „Nasz nowy dom”. Dziennikarka nie jest zadowolona ze zmian i nie wróży show sukcesu.

- Teraz przyjdzie pani z dłuższymi nogami i będzie prowadziła „format”. Ale ten program to ty, więc ta wydmuszka już nikogo nie będzie obchodzić. Szkoda - stwierdziła gorzko, nie wierząc, że następczyni Dowbor będzie w stanie ją godnie zastąpić.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News