Obserwuj w Google News

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wciąż są małżeństwem. Żadne nie dopilnowało formalności

2 min. czytania
25.11.2022 07:38
Zareaguj Reakcja

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wciąż są małżeństwem. Żadne z nich, przez dwa lata od oficjalnego zakończenia związku, nie dopełniło formalności rozwodowych. Co teraz?

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski pobrali się w maju 2014 roku. To był ślub, jak z bajki, którym żyła nie tylko szczęśliwa para, ale i przyjaciele oraz media. Sielanka trwała przez siedem lat, aż nagle, jak grom z jasnego nieba, para małżeńska ogłosiła rozpad relacji na początku 2021 roku. W lutym miną dwa lata odkąd aktor i prezenterka żyją w separacji. Formalnie jednak wciąż są małżeństwem.

Redakcja poleca

Richardson i Zamachowski wciąż małżeństwem. "W sytuacjach trudnych Zbyszek idzie spać"

Jak podają dziennikarze portalu Super Express, Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski formalnie wciąż są małżeństwem, gdyż do sądu wciąż nie wpłynęły stosowne wnioski dotyczące rozwodu.

– Nie wiem, jakie ma plany dotyczące zakończenia naszego małżeństwa. Nie dostałam pozwu. Kiedyś pewnie dojdzie do rozwodu, ale na pewno ani on, ani ja nie chcielibyśmy robić z tej smutnej procedury faktu medialnego – zdradziła gwiazda.

Richardson dodała, że nie ma od miesięcy żadnego kontaktu z mężem. W  niedawnym wywiadzie śmiała się, że to dlatego, że jej były partner nie ma głowy do papierów.

 Odebranie listu poleconego nastręcza pewnych problemów. A w sytuacjach trudnych może się okazać, że... Zbyszek idzie spać. Już nieraz tak było – mówiła żartobliwie w jednym z wywiadów.

Znajomy pary dodał, że: „Zbyszek jako artysta nie trawi faktur, rachunków i papierów. Nie lubi nawet załatwiać spraw przez internet”, więc może dlatego nie miał jeszcze czasu zająć się pozwem o rozwód.

W sądzie wciąż nie zarejestrowano sprawy z udziałem wskazaych stron postępowania – możemy dowiedzieć się z materiału SE.pl.

Czytaj także:  Związek Dody skazany na porażkę? Te zdjęcia oburzyły fanów. "Nie wierzę"

RadioZET.pl/SE.pl

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo